Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] kit dsitributie motor k4m-a7
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aurelul8
Vand kit de sitributie original pentru motor 1,6 16 v (k4m-a7), in cutii, contine curea de distributie, curea ventilator, 2 role+2 role intinzatoare+surub de fixare provenienta IPSO Renault. Pret 370 ron. Disponibil bucuresti.

clr
Este kit de distributie, sau distributie + accesorii (ca eu asa am impresia)?
Daca sunt ambele e superpret, daca nu venea 1 Mai (maine trebuie sa achit biletele) si cheltuiala de rigoare le luam eu.
Ai acte de provenienta la ele? Ca daca e cum am zis eu si ai ghinionul sa nu le dai pana la jumatatea lui Aprilie poate reusesc totusi sa le iau.
brunetu_100
merge si pe motor k4m 760?
Laurentziu83
Kiturile din poze sunt pentru Megane Classic (Megane 1 adica) 1.6 16V (->2003). Kitul de distributie se potriveste si la Megane 2 1.6 16v, cel de accesorii in schimb nu, merge insa si la Clio 1.4 8V si 1.4 16V daca nu ma insel.
Kitul de accesorii de M2 e format dintr-o curea si un intinzator, atat.

Kitul de distributie e format din cureaua din cutia din stanga, din intinzatorul din stanga sus din cutie si rola din dreapta jos din cutie.

Kitul de accesorii (compatibil 1.4 8v, 1.4 16V si 1.6 16V de pe M1) e format din cureaua din dreapta, intinzatorul din stanga jos din cutie si rola din dreapta sus.
aurelul8
S-a vandut, se poate inchide. Multi km fara probleme!
Multumesc. smile.gif
ionutt daniel
Au ajuns la mine. Recomand pentru seriozitate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.