Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza Scala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pasarora
Solenza Scala 12.2003 1,4MPI

Dotari: Aer Conditionat, Geamuri electrice fata, servo directie, Jante aliaj,proiectoare, senzori parcare, alrama pager, cotiera fata.
Muzica in valoare de 1500 ron
Distributie schimbata, planetare noi, cauciucuri noi.
Masina se prezint f bine atat estetic cat si tehnic, accept orice test profesional.
Km reali 65000

Pret 4000 euro

Tel 0765511702
sergiu-iulian
eu din ce vad in poze,masina asta nu are airbag. happy.gif sau are si nu vad eu ?? laugh.gif
costinelu
salut. te-ar interesa sa facem un schimb de roti. ma interesau jentile tale.eu am jentile originale de tabla cu cauciucurile originale.am 38000 km.cauciucurile sunt bune.sunt la jumate ca uzura.cam ce diferenta ai vrea?
pasarora
Sergiu asa e imi cer scuze nu are air bag.
Costinelu nu multumesc.
pasarora
Anunt valabil
pasarora
Anunt valabil
pasarora
Anunt valabil
Valman
Maine vin in Bucuresti sa vad 4 Solenze Scala, sub 60.000 km din 2004 (cu airbag) si probabil Euro 3, intre 2900 si 3200 Euro negociabil.
Daca accepti 3200 Euro in seara asta (ca sa nu ma mai duc sa le vad pe celelalte), considera ca mi-ai vandut-o.
N-am nicio obiectie daca scoti instalatia audio sau daca e dificila demontarea (boxe, fire etc), doar mp3 playerul.
Am si eu unul deja si-mi este inutil inca unul. Poate il poti pune pe al tau pe alta masina sau revinde.

0741.681.784

pasarora
Nu,multumesc
pasarora
Anunt valabil
guliver
Pasarora fara sa te superi pe mine dar mai mult de 3500 nu cred ca vei lua pe masina asta....eu am dat-o pe a mea anul trecut in vara si abia am luat 3800 pe ea cand erau preturi mari...acum e mai greu ..
PS - astept un moderator sa ma sanctioneze....
pasarora
ultimul pret 3500 euro
pasarora
Anunt valabil
pasarora
Anunt valabil
mugur
Esti primul proprietar? ca a fost sifonata in fata, mai ales stanga...asa ai luat-o sau ce stii de accident?
pasarora
Scuze de intarziere, asa am luat masina are aripa schimbata dar nu a fost afectat nimic din sasiul masini asta te asigur si oricum se poate verifica eu nu am avut nici un incident neplacut cu masina pt ca mai mult sta in parcare eu lucrand sofer am facut cu ea doar 5 sau 6 mii de km.
Masina merita vazuta!
pasarora
Anunt valabil
pasarora
anunt valabil
pasarora
Anunt valabil
pasarora
Anunt valabil
3500 Negociabil
pasarora
Anunt Valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.