Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Instalatie GPL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Laurentziu83
Vand instalatie GPL secventiala Tomasetto cu electronica Stag 200 si rezervor toroidal Stako de 35-36 de litri utili. Instalatia este inca montata pe masina mea, a fost montata la Braila in service autorizat in august 2007 si a fost folosita cca 25000 de km. Pentru cei interesati, poate fi probata, in mod special nu am demontat-o.
O dau deoarece consumul nu mai reprezinta o problema pentru mine, si nici nu mai fac kilometri multi ca sa se justifice.


Pretul este de 1000 ron.
In pret nu intra montajul instalatiei.

Atasez poze cu componente ale instalatiei, asa cum sunt montate ele pe masina. Detalii despre ea gasiti si aici
Laurentziu83
UP
Laurentziu83
UP
Laurentziu83
UP
Laurentziu83
950 ron.
Laurentziu83
UP
kaferfan
sal
posibil sa ma intereseze, as dori sa-mi spui daca o pot monta la tine in oras si cam pe la ce pret!
si de asemenea cat mai are garantie?
Laurentziu83
Ma interesez maine si iti spun. Cel mai probabil trebuie alte duze de injectoare de gaz, de diametru mai mare.
cristi87
am si eu p DSN mea tot tomasetto,dar cu alt rezervor...am ~25000 km cu ea si am fost doar la revizii,sa schimbe filtrele.e f buna.montajul,costa in jur de 2 milioane maxim,aici,in bucuresti la service pt gpl,care se ocupa numai cu asa cv.agrom.ro scuze de reclama
apropo..ia asta ca pe un up rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.