Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Toba inox sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabygiovanny
vand toba inox total. pret 200 lei pret fix. in video alaturat era murdara dar curata arata bine

scuze ca a intrat de doua ori dar nu stiu de ce
gabygiovanny
up
sergiu-iulian
daca mai lasi din pret....mar interesa pe mine...biggrin.gif
gabygiovanny
max 20 de lei las... ca azi am dat-o jos. deci... 180 ultimul pret si curierul il platim impreuna.daca te intereseaza ...0745207470
zarul
e cu tot cu teava aia lunga ? sau numa toba finala?
gabygiovanny
e fara pentru ca nu aveam cum sa o trimit in tara si am aruncat-o. dar cine sudeaza inox trebuie sa aiba pentru ca si la mine cine mi-a sudat-o mi-a dat... 20 de lei mi-a cerut pe ea.
sergiu-iulian
deci la 150 ron nu o lasi?toata toba finala este din inox?daca nu este montata pe masina mai pune si tu niste poze,sau cauta pe net daca gasesti modelu de toba cum arata.ms
gabygiovanny
mai jos nu ma lasa sufletul sa o dau. am dat 380 pe ea si are un sunet super.

este exact acest model
sergiu-iulian
180 lei toba + 20 lei transportu + 20 lei teava aia.....deci...
gabygiovanny
poate transportul nu e chiar 20 de lei pentru ca platim pe din doua...deci....cine doreste....primul venit primul servit. se poate monta direct pe teava masinii de unde dai jos toba originala numai ca atunci nu se vede in afara
sergiu-iulian
eu iti pot oferi 150 lei.ce marca este toba???borla??
Tince1290
ma bag si eu la licitatii biggrin.gif....detalii te rog...mai multe....ce firma e si de cat timp o ai?....si mai mult....motivul pentru care o vinzi wink.gif
gabygiovanny
valabil
gabygiovanny
up
spartacus_mf
are silencer?
bahrim II
crezi ca mie imi mere pe megane 2 bicorp
dorel_slz
ma intereseaza pe mine toba! intra pe id meu: dorel_slz sa vorbim
gabygiovanny
nu are silencer...nu am vrut eu. o sa intru pe mess deseara. da merge si pe megane
gabygiovanny
up
dorel_slz
salut

iti iau eu toba in banii care am vorbit numai ca vreau si teava aia de care zici ca ai aruncat-o!intra pe mess sau cauata-ma la 0730366086
gabygiovanny
s-a vandut. multumesc, se poate inchide
gabygiovanny
asta... dorel_slz a spus sa ii trimit toba ca o cumpara.l-am intrebat frumos inainte de a trimite daca i-o trebuie sigur.mi- a zis ca da. acum nu isi ridica coletul de la curier si eu o sa trebuiasca sa platesc transportul si inapoi. rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
si nesimtireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sergiu-iulian
si pana la urma la cat ai lasat pretul?si nici asa nu vrea sa o cumpere...
gabygiovanny
am ajuns sa-mi dea 200 si sa platesc eu curierul care era 40 lei cu tot cu ramburs, dar mi-a zis sa bifez acolo ca are voie sa deschida pachetul inainte de a plati rambursul....dar nici macar nu sa chinuit sa ia legatura cu cei de la curier
StefanT
Pentru megane 1 zici ca se potriveste fara adaptari?
gabygiovanny
depinde....pentru ca la sedan mai trebuie adaugata putina teava sa ajunga pana sub bara...cel putin la symbol dar la megane nu stiu cat de in spate este toba
gabygiovanny
up
gabygiovanny
up
gabygiovanny
mi-a ajuns inapoi acasa dupa excursia (pe banii mei) la resita, deci....up
slider2
m-ar interesa pe mine. dar vreau mai multe detalii despre ea. ce firma este?? ai autorizatie rar la ea?? ca nu vreau sa am probleme cu garcea. sa-mi zici un pret, curierul il suport eu.
gabygiovanny
autorizatie rar nu am dar poti face....toate tobele astea trec de rar dar eu nu am vrut sa imi fac...si nici nu m-a oprit nimeni
gabygiovanny
up
gabygiovanny
upp
gabygiovanny
200 lei si achit eu transportul
nu mi-am dat seama.... CARUB
Muttley
Ca ai dat 380 RON pe ea ai putut spune, da' producatorul... Nu.
speedman
Salut, ofer 170 ron si curieratul jumi/juma, ce zici, iti convine?
gabygiovanny
da e bine si asa. suna-ma la 0745207470
gabygiovanny
am trimis-o spre bucuresti.....sper ca nu mai vine inapoi. multumesc
gabygiovanny
a ramas la bucuresti, multumesc se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.