Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
profesoara
Vand turometru tuning cu shift , culoare carbon,pentru 3.4.6 pistoana nou (100 ron cu montaj)
Vand proiectoare Cielo 2 buc.st+dr cu rame noi (150 ron sau 200 ron cu montaj)
Vand presa rulmenti fata si cutie(100 ron)+presa bucse (100 ron) ptr.Dacia 1300--1400,brate laterale punte spate originale noi ( 2 buc=50 ron ), tablou sigutante nou=20 ron.

Montez deschidere centralizata usi+portbagaj,senzori parcare,aproape toate marcile de masini,auto cd + boxe.(accesoriile clientului)
Schimb ulei+filtru,filrtu aer,bujii,placute frina,capete bara,etc.(logan)cu piesele clientului , detalii pe Email:profauto36@yahoo.com (IASI)
B31AYZ
Salut ,

Spune si tu de unde esti sau completeaza in profil . Ceva poze ar prinde foarte bine . Inchidere centralizata pt. D1300 poti monta si cat costa ? E vorba doar de montaj .

Multumesc .
profesoara
Salut!
Sunt din iasi
Inchidere centralizata (manopera) /portiera 30 ron
Dacia 1300 cu incuietoare in butucul de actionare deschidere din exterior ,nu cred ca se poate,imi pare rau dar nu am montat decit la modelele cu deschidere (incuietoare) sub minerul portierei (model 90)
the fast and furious
Pune si tu o poza cu bratele laterale punte spate si spene-mi pe ce masina merg ?
profesoara
Salut !

Bratele laterale (ciolanele) sunt ptr. Dacia 1300-1310-1400
profesoara
turometru,urgent . iASI
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.