Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
www-u
vand 4 jante pe 13 " culoarea negru mat merge pe super nova, solentza ..............
pretz 4,5 mil toate
tel : 0723609524 sofer4.gif sofer7.gif
sergiu-iulian
pune si tu niste poze.ms
g0dz3uS
poze...;;)..
www-u
si pozele.............

6 Apr 2009, 17:07:
sus cu ele .................
www-u
up.................
padre1704
prin curierat trimiti? pretul e negociabil?
slider2
foarte misto jantele. pacat ca s-a hotarat unchiul meu sa vanda solenza, ca le lua el...
www-u
pt padre1704 prin curier nu prea asi vrea cat despre pretz ne intalnim vezi marfa si vb si despre pretz eu zik ca asa este cel mai bine nu ???
G I M
Super faine jentile si pretul este mai mult decat ok.Bafta la vanzare
cosmin_2300
De ce au fost revopsite ?tongue.gif
Ai si capacelele care vin pe mijloc ?
crisadatyres
eu sunt din chitila,daca ai putea sa dai o fuga cu ele pana la mine la service sa le pun pe aparatul de echilibrat ar fi super ,sunt interesat,0729,965,543 sau 0761.331.213
www-u
va salut jantele au avut culoare originala inainte si leam facut negru mat sa schimbe tot aspectul la masina ............... parerea mea akuma depinde si de gusturile fiecaruia.................

9 Apr 2009, 19:48:
4 mil ultima oferta ......................
padre1704
Incerc sa vad daca s-ar potrivi pe un Megane 1 din 1999, dimensiunile in certificat pt anvelope sunt 175/70/13 dar acum am pe masina jante pe 14. Daca se potrivesc si te hotarasti sa trimiti si prin curier le iau eu sigur. Are careva idee unde pot gasi caracteristicile exacte ale jantelor originale pt un Megane 1???
slider2
eu am megane 1 din 2000, este ph2 si am jante aliaj din fabrica pe 15, cu anvelope 185/60/r15.
www-u
sa vandut se poate inchide multumesc biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.