Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2 difuzoare Pioneer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alexxutzu
Vand 2 difuzoare Pioneer TS-A6911, au fost pe masina mea doar 1 saptamana pentru ca mi-am cumparat ceva mai puternic. Cred ca mai am si factura cu garantie pe acasa, garantie 2 ani. Sunt in stare impecabila si se face si proba daca vreti.

* difuzoare pe 3 cai
* dimensiune 6 x 9"
* putere: 80W RMS (330W max)
* SPL: 93 dB
* impedanta 4 ohmi
* raspuns in frecventa: 25 - 30.000 HzHz
* diametru tweeter midrange: 57,0 mm
* diametru tweeter: 18,0 mm


Pret: 150 roni

Contact: 0765448029
Paco_il
iti ofer un milion pe ele, vrei?

7 Apr 2009, 11:05:
poti sa imi dai un pm cu id-ul tau d mess sa vorbim?
alexxutzu
eu cred ca este un pret foarte realist 150 roni atat cat sunt in stare perfecta optica cat si functionala. daca le vrei la 100 roni ti le dau dar fara garantie.

7 Apr 2009, 11:07:
ai pm wink.gif
aditã
pun si eu o intrebare! de ce nu ii dai garantia?ce faci cu foaia aia? icon_mrgreen.gif
alexxutzu
iti dai seama ca o dau ca nu am ce face cu ea dar nu dau difurile cu garantie si in stare ff buna pe nimic. wink.gif

8 Apr 2009, 12:14:
hai sus cu ele, stare excelenta, certificat de garantie, bon fiscal! uuuuppp
Paca
un up de la mine...sunt niste difuzoare f bune...am acelasi model si vreau sa zic ca se aud excelent.la cat au fost de scumpe cand le-ai luat...150 de lei e un pret mai mult decat decent,salutare!
alexxutzu
mersi Paca, chiar este un pret decent avand in vedere ca nu au fost folosite decat 2 saptamani si nici alea intregi smile.gif
bolidu
Am un set identic pe masina dar cu ceva vechime (2-3 ani) si se aud ca in prima zi si vreau sa zic ca au trecut prin multe tongue.gif. Iti ofer 130 ron banu` jos pe ele plus taxele de transport pana la Medgidia. Vreau sa mai imi pun inca 2 wacko.gif
alexxutzu
bolidu imi pare rau dar nu trimit afara si nu le las sub 150 ron. este o regula personala pe care mi-am impus-o, sa nu mai trimit in provincie. imi pare rau
bolidu
Iti dau 150 ron pe ele daca mi le trimiti prin curier.
alexxutzu
blidu nu trimit in provincie, am zis mai sus sad.gif
Paco_il
alexxutzu mai pastreazale pana luni si te anunt sigur daca le cumpar, dar sunt sigur ca le iau. poate si mai devreme, vorbim pe mess mai multe
alexxutzu
Paco_il daca le iei ma anunti daca nu mai primesc alte oferte le pastrez pentru tine...si asa ce mai e pana in weekend sau pana luni wink.gif
Paco_il
le i-au, dar nu stiu sigur cand ajung sambata sau luni...am nr tau de tel, se termina cu 29 nu? te sun inainte sa plec;)
alexxutzu
nu mai suna ca am rupt membrana la una din ele azi cand le-am scos din dulap.... puteti inchide topicul 183.gif 251.gif
Paco_il
aoleo sad.gif((sad.gif((sad.gif(( cum ai reusit? sad.gif((sad.gif((
alexxutzu
am vrut sa le scot sa le "desprafuiesc" si s-a dus dracu una din ele, am prins-o de membrana (con) si mi-a intrat degetul prin ea.
madkat
pune o poza sa vedem cat de rau s-a rupt
poate e recuperabil...
in fine, e posibil sa zbarnaie sau sa se descentreze - dar totusi wink.gif
alexxutzu
conul sau membrana cum ii zice, e dintr-un fel de plastic mai moale, ei ala e crapat...poate doar lipit cu super glue dar nush daca se mai aude ceva bine sad.gif madkat te pricepi la reconditionari????
madkat
am mai reconditionat - perfect nu va iesi dar s-ar putea sa redevina folosibile - dar de vandut nu stiu cine la va lua...
eu as incerca un fel de "petic" pe dedesubt - lipit cu prenadez
picatura in nici un caz - e rigida dupa uscare si crapa/zbarnaie, apoi poate ataca membrana wink.gif

oricum ai mai multe sanse decat daca bagai deshtu' prin suspensia difului
alexxutzu
pai asta zic...cine le mai cumpara, nu e crapatura mica sau ceva de genul, practic in loc sa nu apuc de magnet mi-a aluncat si mi-a intrat degetul prin membrana aia de plastic. oare rezolv ceva cu ele la garantie daca dau o spaga biggrin.gif ???
bolidu
Vezi, mai bine mi le trimite-ai mie ... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.