Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][DONEZ]huse type r
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aditã
salutare!donez huse type r!sunt negre fara nici un scris!husa pt bancheta spate e impecabila,cele de pe scaune sunt putin uzate,s-au mai tras fire,una alta!oferta speciala pt studenti biggrin.gif !cine le doreste sa imi zica ca sa le bag la masina de spalat! sunt de gasit in zona rahova,sebastian!
gxg_coman
le as vrea eu daca mai sunt valabile...trebuie sa iti arat carnetul de student? biggrin.gif
aditã
merg pe incredere!hai ca le bag la spalat si maine ,poimaine ti le dau! smile.gif
gxg_coman
o poza poti sa pui? poate sa fie cu ele demontate sau montate...nu conteaza...as vrea doar sa vad modelul...
aditã
daca vrei poze te costa 15 lei radmasa.gif radmasa.gif !glumeam!o sa iti pun dupa ce le scot din masina! smile.gif
oricum nu sunt de cocalar .....nici mie nu imi plac astea fistichii! smile.gif sunt simple negre!
punctele albe sunt de pe lentila aparatului tongue.gif
gxg_coman
cand ne intalnim sa imi dai husele si eu sa iti fac macar o cinste mica? chiar asa pe degeaba nu pot sa le iau.
aditã
ai pm!
aditã
se poate inchide!s-au dat! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.