Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]DEZMEMBREZ RENAULT LAGUNA 2 BREAK
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
tibicristi
Dezmembrez renault laguna 2 break din 2001...pt mai multe detalii intrebati pe forum...sau pe id de messenger bmwtroica . Multumesc...
Roberto$
pune si tu poze cu ea sa vedem ce putem lua de pe ea ,
pe mine mar interesa o cartela pune si tu o poza cu ea si un pret.
tibicristi
salut... maine pun si o poza...
Roberto$
si un pret sa nu uiti!!!!!!!
$$ilvviu
Lampa de sub parasolar?
gruita2005
Salut,
vreau si eu un pret pt. capac baterie si scutul din fata de la motor, cel de sub bara fata, inainte de scutul motor propriu-zis.
Mersi!
FDR
mecanismul ala de inchidere - usa soferului, daca se potriveste si la hatchback
un pret pls
ViperRS
o poza cu interiorul ce variante de echipare este?
digitalreno
are esp ?
Lagunianul
si eu am nevoie de cateva chestii cred ca, dar mi-ai fi de mare ajutor daca ai pune poze cu ce ai de vanzare de acolo cu explicatie si pret pe ele smile.gif ...
tibicristi
salut. cartela masinii nu pot sa o dau decat impreuna cu ,calculatorul (ECU) si cu cititorul cartelei.multumesc

7 Apr 2009, 18:40:
nu are lumini sub parasolare.

7 Apr 2009, 18:48:
capacul de la baterie nu l mai am...pretul pt scutul din fata (cel care se prinde de bara) este de 120ron. multumesc

7 Apr 2009, 19:00:
da are ESP

7 Apr 2009, 19:01:
salut...mecanismul de inchidere se potriveste si la hatchback.pt mai multe detalii intra pe id de mess bmwtroica. multumesc
Roberto$
salut
da numai o cartela ai la masina ?
pune te rog o poza mai deaproape cu ceasurile si spune-mi un pret te rog pentru ele .
cumva esti din vrancea ?
tibicristi
salut. am pus o poza cu ceasurile mai de aproape.intra pe id bmwtroica sa vb mai multe.pretul ti l zic maine.
Roberto$
cat-i km avea masina ,discurile si placutele in ce stare sunt ?
tibicristi
Am omis sa ti spun,da sunt din vrancea, masina avea 160.000 de km reali verificati la renaul. placutele fata sunt schimbate recent ,nu cred ca am facut 200 de km cu ele,iar alea de pe spate sunt jumatate.discurile arata bine.masina poate fi vazuta nu este nici o problema.nu a fost accidentata.daca vrei sa ne intalnim iti las un nr de telefon.Multumesc
Roberto$
ti-am luat id mai vb acolo.
tibicristi
perfect...
luckycretzu
salut poti sa-mi spui pretul pe capacul care acopera partea cu radioul(nu stiu cum se numeste)
si spor la vanzare
marksman
Mufa de la butonul de blocare a inchiderii/deschiderii geamurilor spate, mufa butonului inchiderii centralizate, mufa butonului de start si mufa pompei spalatorului de parbriz mai exista? Cat ceri pentru toate astea?

Pune te rog o poza mai de aproape cu butonul start.
uiop
salut!
nu am vazut in imagini, dar m-ar interesa niste proiectoare de ceata! daca le aveti da-mi un pret la ele!
multumesc
radiozipp
volanul mai este?
gruita2005
Salut
Iti ofer 80 de lei pe scutul ce se prinde de bara fata, pt. ca nu am mai mult de 100 de lei disponibili si ma costa si transportul. Asta daca il trimiti cu posta rapida cu ramburs. biggrin.gif Astept raspuns.
the_dodita
Zi-mi si mie, te rog, daca luneta se deschide separat de hayon, pentru ca vreau sa cumpar ansamblul brat stergator luneta. Si eu sunt din Vrancea, poate-mi dai un nr de telefon. Merci
tibicristi
Salut
*da mai am volanul costa 150 ron.
* proiectoarele nu le mai are.
* bine.80 ron pe scutu din fata.daca esti deacord intra pe id de mes bmwtroica sa stabilim mai multe detalii.
* luneta e fixa pe hayon.daca te intereseaza ceva intra pe id de mes bmwtroica.
Multumesc.

9 Apr 2009, 00:58:
nu pot sa descompletez instalatia din interior doar pentru cateva mufe.daca te int instalatia cu totu iti fac un pret bun.multumesc
orenstains
ma intereseaza ceasurile si etriere spate si binenteles la ce pret.
fan peugeot
Buna ziua,

bandoul acela de pe haion (din partea dejos) se potriveste oare si la megan 1 (2001)? ca pare la fel. si cat ar costa.

va multumesc
iulyy
pret pt jante?
au senzori de presiune?
byl11
ce pret au centurile de siguranta? multumesc
luckycretzu
imi spui cat face piesa incadrata cu rosu de mine?
tzavalau
daca are comenzi pe geamurile de spate ? butonul dreapta spate ? cu impuls? pret?
soulraven
alternator mai ai?poze cu el
tibicristi
* etriere spate 50 euro bucata

* bandoul acela de pe haion (din partea dejos) 80 euro

* jantele nu sunt de vanzare.

* butonul 60 ron



10 Apr 2009, 01:12:
* etriere spate 50 euro bucata

* bandoul acela de pe haion (din partea dejos) 80 euro

* jantele nu sunt de vanzare.

* butonul 60 ron

* panoul complet (incadrat in rosu) 150 ron

ianoselu
ai cumva blocul hidraulic abs/esp?
tibicristi
* da am blocu abs\esp.
cristio_79
Izolatia aceasta [attachmentid=1627514857] la ce pret o dai?
tibicristi
* izolatia cam 150 ron negociabil. daca te intereseaza intra pe id bmwtroica sa vb. si iti las si un nr de telefon.salut
byl11
Te rog spune-mi si mie cit costa centurile de siguranta, cele din fata in special, daca nu sunt sarite pretensionoarele
seby_tudor
Salut . Chederul de la haion il mai ai si la ce pret ?
tibicristi
* centurile s au vandut
* chederul de la haion este 60 ron

14 Apr 2009, 00:36:
Salut...pentru cei care mi au trimis mesaje pe privat. nu pot sa raspund fiindca nu am destule mesaje pe forum sau ceva de genu. Daca doriti sa vorbim mai multe detalii si sa va arat poze mai multe da ti add la id de messenger BMWTROICA. multumesc.
andu911
Un pret pentru debitmetru ?... un pret ca sa il cumpar... smile.gif
tibicristi
Salut.
* debitmetru este 350 ron. Multumesc.
gruita2005
Mersi Cristi pentru scut, s-a potrivit perfect biggrin.gif
gorman
Mă interesează macaralele geamurilor electrice spate stanga și dreapta cu tot cu butoanele de pe usile spate plus cele de pe ușa stanga sofer. Spune un preț pentru ele.
adi_0434
un pret pt display clima?
Kmcoio
Ma intereseaza bandoul de pe usa dreapta, plus semnalizatorul tot de pe usa dreapta, si inscrisul cu 1.9 dci
poti pune o poza sa le vad mai de aproape?
tibicristi
*pe spate nu mai am decat o macaraua dreapta pe partea pasagerului spate iar pe fata le am pe toate. macaraua de pe spate la pretul de 350 ron, iar o macara pe fata este 500 ron.
* bandoul de pe usa dreapta il am cu tot cu inscriptia dci dar nu mai am semnalizatorul. bandoul este la pretul de 65 ron
BuNeL_u
salut. ma intereseaza daca mai ai clapeta de la acceleratie, joja ulei si etrierele spate.
daca poti sa pui ceva poze cu etrierele
tibicristi
* da am clapeta de acceleratie. la 120 ron
* joja de ulei o am la pretul de 60 ron
* etrierele sunt la pretul de 50 euro bucata. intra pe id de messenger sa vorbim mai multe. bmwtroica . etrierele sunt bune.
mariusciprian78
salut!zi-mi si mie te rog un pret ptr butoanele de geamuri care se afla pe usa soferului.ms mult.sper ca m-am facut cat de cat inteles biggrin.gif
tibicristi
* plansa de butoane pentru geamuri de la sofer este 300 ron. merg toate ledurile. nu este nici unul ars.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.