Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marksman
Vand urmatoarele piese pentru Logan:

- una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil

- una bucata serigrafie alba de DCI, noua, pret 40 lei negociabil, SAU schimb cu serigrafie DCI neagra

- una bucata consola schimbator viteze in stare impecabila, a fost inlocuita de o consola de ph2, pret 25 lei, negociabil

Daca le ia cineva pe toate la pachet (desi ma indoiesc ca are cineva nevoie de toate astea la un loc, dar incerc, poate ca...), fac o reducere substantiala si le dau pe toate cu 100 lei (non-negociabil).

Contact: aici sau pe PM.
marksman
Se adauga doua ace indicatoare albe, pret 10 lei
dorel_slz
maciulie prestige ai cumva?
marksman
Nu am decat cele mentionate.

Se mai adauga o masca de conducte fara spatiu de depozitare, stare impecabila, 20 lei negociabil.

Poze cu toate articolele, ca sa nu mai trebuiasca sa trimit individual celor ce mi-ati solicitat pe PM:


[attachmentid=1627514808]
[attachmentid=1627514809]
[attachmentid=1627514810]
[attachmentid=1627514811]
[attachmentid=1627514812]

Edit: serigrafia de DCI este rezervata

Later edit: masca de conducte si-a gasit si ea stapan.
marksman
Recapitulare:

- serigrafia de DCI s-a dat
- masca de conducte s-a dat


Raman in continuare:

- una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil

- una bucata consola schimbator viteze in stare impecabila, a fost inlocuita de o consola de ph2, pret 25 lei, negociabil

- doua ace indicatoare albe, impecabile, 10 lei

marksman
up

24 Apr 2009, 14:27:
QUOTE(Illusi0n @ 13 Apr 2009, 13:46)
Raman in continuare:

- una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil

- una bucata consola schimbator viteze in stare impecabila, a fost inlocuita de o consola de ph2, pret 25 lei, negociabil

- doua ace indicatoare albe, impecabile, 10 lei
*



Se adauga una bucata serigrafie neagra, pt. benzinare, impecabila, 30 lei negociabil
MicroEXtreme
salut! astept sa ma cauti pe mess. id meu: tomi_mario sau 0761.643.405 ma intereseaza consola aia unde vine schimbatoru si unde se pun scrumierele
marksman
up

Edit: consola schimbator s-a dat!
dorinexe
vreau eu spatiul ala de sub consola centrala
marksman
@dorinexe: Masca aia de conducte nu era cu spatiu de depozitare si oricum s-a dat. De asemenea s-a dat serigrafia alba si consola schimbator.

Raman in continuare:

- una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil

- doua ace indicatoare albe, impecabile, 10 lei

- una bucata serigrafie neagra, pt. benzinare, impecabila, 30 lei negociabil
marksman
up
marksman
In continuare:

- una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil

- doua ace indicatoare albe, impecabile, 10 lei

- una bucata serigrafie neagra, pt. benzinare, impecabila, 30 lei negociabil
marksman
up
angel-boy
salut ma intereseaza p mine acele alea .. da-mi un add my_ovy
marksman
up
marksman
Serigrafia e retinuta.
marksman
up
marksman
up
marksman
up
marksman
UP
marksman
up
marksman
up
marksman
up
anecula_08
Mai sunt acele?
marksman
@anecula_08: da, acele sunt in continuare disponibile.
anecula_08
Cum putem face sa ajunga la Bucuresti? Poti sa le trimiti prin posta?
marksman
Acele s-au vandut lui anecula_08.

Ramane una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil
marksman
up
anecula_08
Salut. Am primit acele. Mersi!
marksman
@anecula_08: Sa le folosesti cu placere!

Valabil in continuare: una bucata contraaripa dreapta, modelul cu decupare pentru canalele de aer pentru discuri, noua, pret 80 lei, negociabil.
marksman
up
marksman
up
marksman
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.