Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Element aerodinamic Sandero
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius80_eugen
Prelungirea spoiler fata Sandero , este cea originala , se potriveste perfect pe Solenza , este din cauciuc , NU se rupe , nu se sparge ...

Pret 80 ron !

Ma puteti contacta pe privat !
Roberto$
si pana la urma de ce este prelungirea ?,sau se potrivesc la amandoua !!!
twingo_buc
o poza se poate?
marius80_eugen
Prelungirea este ORIGINALA Dacia Sandero . Se potriveste perfect pe Solenza !
Poza gasiti la imbunatatiri , sau in cateva zile , sa fac o poza si o pun !
Stefan
Cred ca se refera la asta:

marius80_eugen
Da Stefan , meci , despre acela este vb.

De 3 ori am incercat si nu pot sa atasez poza cu el montat pe masina . El a fost fabricat pt Sandero , varianta mai scumpa , este un element aerodinamic si se potriveste f bine la bara de SLZ .
Materialul este CAUCIUC , nu este plastic , are deja gauri unde sa se prinda de bara si se fixeaza f usor .
Mob; 0722.22.08.84
marius80_eugen
70 ron saptamana asta !
marius80_eugen
E la oferta ! 70 ron !
Va repet ca se potriveste perfect la Solenza ! Este din cauciuc , NU se rupe si montarea este f usoara !
wind
poze ai reusit sa faci ?
marius80_eugen
Da , dar de 3 ori am incercat sa le pun pe site si nu merg . NU le up-loadeza . Am incercat si cu Mozilla si cu IE .
ID-ul meu este eugen_foxy pt cine este interesat de poze . Le trimit pe mess !
Dau bonus si holsuruburile si piulitele pt ele de prins pe bara .

Va repet , ca se instaleaza f usor , nu se rupe , se spala odata cu masina , este negru , flexibil !
BeciAcustic
Pe logan ph2 nu merge?
marius80_eugen
Nu stiu cat de bine ar merge la LGN , DAR in principiu se poate prinde pe orice masina cu holsuruburi , care am spus ca le dau impreuna cu acel element .
marius80_eugen
Anunt valabil , pret 70 ron !!!
nicu_nicu
salutare domn`le
Am vazut ca te-ar interesa cateva piese de solenza, poate te-ar interesa un schimb?da-mi un pm cu ce ai vrea ca as vrea elemnetul asta aerodinamic!
marius80_eugen
Ti-am dat PM azi !

UP pt anunt !
marius80_eugen
UP la elementul aerodinamic !!!
marius80_eugen
Element aerodinamic Sandero , perfect compatibil cu Solenza , la 70 ron . Este din cauciuc , arata impecabil si se instaleaza f usor !
marius80_eugen
UP !
marius80_eugen
Element aerodinamic Sandero , compatibil SLZ !
ROBY 06-TFA
Salut,este deteriorat cumva?Zgariat?In ce stare e?Cum ai putea sa-l trimiti la Bv?Astept poze pe mess.
marius80_eugen
A fost instalat 2 luni pe masina , nu are nici o probl , DAR pt 70 ron , nu am de gand sa-l primit prin curier , mai ales ca nu poti sa-l impachetezi compact , fiind lung cat bara masinii , are o anumita forma si nu m-as risca sa incep sa-l fac colac .
Daca ai drum prin Bucuresti ne auzim . Nu cred ca mai devreme de o luna ajung prin BV .

5 May 2009, 16:49:
up !
marius80_eugen
70 ron elementul aerodinamic !!!

- bonus un set de stroboscoape mici , perfect functionabile , numai saptamana asta ( au fost 20 ron ) .
marius80_eugen
UP !
marius80_eugen
UP !!!
marius80_eugen
Pret discutabil si eventual schimburi !
marius80_eugen
UP !
marius80_eugen
UP !
marius80_eugen
UP !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.