Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] sau schimb jante Clio din 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Flamingo
Vand / schimb jante Clio pentru ca intentionez sa pun unele mai mari. Tine de design, de moft, nu conteaza... Imi convine si un schimb deoarece nu am timp si rabdare sa le vand pe net, in targ sau sa le dau la ziar. smile.gif

Caucioacele sunt aproape noi.
Pe fata am GoodYear si pe spate Debica.
Ca grad de uzura... cam 5-7 % maxim.
Astept oferte !

Pret de vanzare... cu tot cu cauciucuri 300 euro.

Repet, ideal este sa fac un schimb cu jante mai mari cu un numar si cauciucurile din dotare deoarece tot asa le dau si eu + diferenta de bani din partea mea pe care o putem discuta aici sau pe privat.

Numai bine.
Flamingo
In cazul in care nu m-am facut inteles...

Vand jante cu tot cu cauciucuri noi (300 euro) sau schimb cu jante cu tot cu cauciucuri dar cu un numar mai mari decat ce am eu acum... plus diferenta din partea mea... pe care o putem discuta / negocia pe PM.

In continuare anuntul este valabil.

Astept oferte. smile.gif

Hai bre, n-are nimeni nevoie de bani ? cool.gif
lungan
200 Euro + 4 jante de tabla + 4 cauciucuri Bridgestone.
tunderbird
La ce te gandesti cand spui cu un numar mai mari? blink.gif

Specifica clar dimensiunile anvelopelor existente si ale celor pe care le vrei , ca doar nu sunt pantofi! smile.gif

Din cate inteleg eu din poze, este vorba de un Clio Symbol cu jante de aliaj pe 14". Ce numar mai mare de atat vrei ?
Flamingo
Poftim ? blink.gif

14" am la Hyundai i10 varianta Premium. Ce e in poze sunt de 15". Deci intentionez sa pun 16".

@Lungan...

Eu vreau sa dau bani nu sa iau. Multumesc.
hellcat
Flamingo, aduna-te! icon_mrgreen.gif
Rotile tale, alea din poze sunt pe 14". Hai mah, ce-i asa greu sa citesti o anvelopa.
Flamingo
Oppss, my mistake..

'Traiti sefu'... asa e... worship.gif

Ma luasem dupa ce scrie in talon dar acolo am impresia ca scrie cat se recomanda maxim... blush.gif
Flamingo
...deci jante de 15" sau 16" (echipate cu cauciucuri) la schimb cu ale mele + diferenta din partea subsemnatului !

Anunt inca valabil...
Askary
Jantele le dai separat ? Daca da care este pretul ...
Flamingo
Din pacate alte jante nu am ca sa pot merge o perioada cu ele pana gasesc ce vreau... Deci nu le pot da separat. Sorry.

Haideti fratilor...
300 euro cu tot cu cauciucuri incluse, God Year pe fata si Debica pe spate cu grad de uzura... 5-7% !
Flamingo
In continuare anuntul este valabil.
Flamingo
Precizare foarte importanta !!
Una din jante are o zgarietura de la o bordura nenorocita. Pretul scade cu 20 euro.

Pret nou 280 euro cu tot cu cauciucurile din dotare aproape noi... sau schimb cu alte jante mai mari cu tot cu cauciucuri + diferenta !
Flamingo
Nimeni, nimic ?
Flamingo
Helloooo... e cineva pe-aici ? smile.gif
Flamingo
Schimb jantele...
ston3man
QUOTE(Flamingo @ 25 Apr 2009, 23:13)
Precizare foarte importanta !!
Una din jante are o zgarietura de la o bordura nenorocita. Pretul scade cu 20 euro.

Pret nou 280 euro cu tot cu cauciucurile din dotare aproape noi... sau schimb cu alte jante mai mari cu tot cu cauciucuri + diferenta !
*




mai e valabil anuntul?
Flamingo
Salut ! Mai este valabil, insa cu schimb, ca altfel nu am eu cu ce sa merg. smile.gif
ston3man
QUOTE(Flamingo @ 4 May 2009, 10:05)
Salut ! Mai este valabil, insa cu schimb, ca altfel nu am eu cu ce sa merg.  smile.gif
*



ok. daca iti gasesti altceva si le vinzi astept un raspuns.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.