Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sibiu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
mumulacke
O intalnire pe la Sibiu se poate??Este cineva interesat sa ne intalnim si aici ca sunt tare curios sa ma mai intalnesc cu alti cu mai multa experienta ca mine in ale masinilor.... tongue.gif
mumulacke
nimeni nu este interesat de o intalnire in sibiu.sau nu este nimeni din Sibiu?? unsure.gif
My Berlina
sunt mai multi din Sibiu.
eu nu pot sa vin la intalnire pana cand vin la iarna.
unde locuiesti?
JAC
eu sunt PENTRU!!!!!
sibieni uniti-va!!
mumulacke
dupa mult timp mi-am readus aminte de topicul asta.Haideti sa ne strangem si noi cativa la o intalnire prin sibiu.
My berlina eu stau pe semaforului,cand vi da un semn si ne vedem
SebyAvrig
Si io vreau intalinire la sibiu!!!(am postat sa reinviu topicu`)


mumulacke
scuze pt intarzierea cam mare pentru care raspund dar am crezut ca nu este nimeni in sibiu interesat....daca vreti stabilim o zi in care ne intalnim si cu timpul speram sa se adune mai multi.
Bad_Wolf
Pai avem intalnire in fiecare sambata la ora 17 in parcarea de la cabana Valea Aurie (langa stadionul cu iarba artificiala) ...te asteptam !!!
za_kristake
la terenu de fotbal de langa biserica?
Bad_Wolf
DA , in parcarea de langa teren, sambata asta 4 oct 2008 mergem la Medias !
paul_damian
Medias? Unde? Cand? Cum?
Bad_Wolf
Pai maine venim in Medias, ne intalnim in parcarea din centru (piata regele Ferdinand ..... parcul central) pe la 16 . Te asteptam daca vrei sa vii !!!
za_kristake
o facem numa ca peste 2 sapt cand imi iau carnetu inapoi
za_kristake
se mai fac intalniri?
Bad_Wolf
Da se mai fac, langa cabana Valea Aurie in fiecare sambata la ora 16 !!! Te asteptam !! smile.gif
puiu82
Daca doriti sa participati......stiu ca e distanta cam mare,dar cine stie?

http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
extasy_myhay
din sibiu nu vine nimeni la >>>>> http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html , ca doar sunteti la 2 pasi doar 150km
za_kristake
are cineva o galerie pt dublucorp?
SB04AKI
se mai tin intalniri la sibiu? daca da unde?
luci_ss
cine mai e din sibiu , sa vedem cati am fi ?, eu stiu ca acuma ceva timp se mai intalneau cativa cu loganurile in Valea Aurie , da nu am mai trecut demult pe acolo
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.