Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Chiulasa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristicipaian
Cum spune si titlul, cumpar chiulasa de Dacia 1310, motor de 1.4.
alex 19 USV
daca te coafeaza una de 1.6 dami un pm
cristicipaian
una de 1,4 imi trebuie neaparat, ca sa fiu sigur ca e compatibil 100% cu motorul meu.
cristicipaian
alinushy, te rog cateva foto cu toate detaliile, exterior, interior, filete bujii, scaune supape si sti tu, tot ce trebuie sa vad. Multumesc!!!
alinushy
luni iti fac pozele, spor
cristicipaian
Multumesc!!!Astept.
cristicipaian
UP
apline5
iti merge si de 1.3 la fel de bine smile.gif
alinushy
am cautat topicul sa pun pozele dar nu l-am mai gasit, intre timp am vandut-o, sorry de deranj sad.gif
cristicipaian
Up
valy051
Chiulasa noua,daca va intereseaza am o bucata la 400ron
cristicipaian
Crezi ca daca vroiam noua, cautam la "bursa"?
UP
apline5
daca e echipata merita
cristicipaian
UP
cristicipaian
UP

<span class='edit'>13 May 2009, 21:59:</span>
Up

Atentie!!

4. Initiatorul topicului are dreptul sa foloseasca UP-uri O DATA in decursul a 24 de ore.
luciand7
am chiuloasa de 1310 noua completa. am luato cu 5 milioane. ti o dau cu 150 ron.
bucuresti 0728222620
megane_brotac
stii cat costa una noua ? cam cat masina ta , la 400 daca este completa inseamna 1/3 din una noua in magazin .
talibanu83
pe alese

1.5 mil de 14 simeringuri la supape schimbate , scaune noi supape noi facuti 10miikm cu ea reductie la bujia 1 se mai dau si 2 reductii la paket , nu pierde compresie nu ai pb cu ea coborata pana in 72.4 orificiile de admisie\evacuare lustruite

2.5 mil de 1.4 chiulasa este din "batrani" arata in ultimu hal , refacuta complet scaune noi simeringuri arcuri culbutori schimbati , sigurante supape noi , admisii de cielo , coborata pana in 71.6 super lustruita icon_mrgreen.gif rupi planeta cu ea

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.