Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Inchiriez Roti 175/70R13
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dizzy
A venit vremea sa duc Chevroletul Kalos la RAR pt autentificare.
In acte masina are roti cu 175/70R13 82T iar pe masina se gasesc 185/60R14.
Cum sunt convins ca voi pica testul in cazul asta, as avea nevoie de 4 roti 175/70R13 82T cu prezoane 4x100 pentru Chevrolet Kalos.
Se potrivesc cele tip Dacia Nova, SupreNova sau Solenza
Anvelopele trebuie sa fie acelasi tip si in stare buna.
Durata - 1/2 zi marti 28.04.2009 de la ora 12 pana seara la ora 18.
Pentru inchiriere ofer 100 ron, discutabil, plus costurile de montat-demontat . Proprietarul poate veni cu mine la RAR pe durata testului si apoi il aduc inapoi oriunde in Bucuresti.
Pentru cumparare rotile trebuiesc sa fie de iarna in stare buna, cu aceleasi dimensiuni 4 roti 175/70R13 82T cu prezoane 4x100 pentru Chevrolet Kalos si anvelope in stare buna.
Astept si alte oferte decente.
Multumesc anticipat.
crisadatyres
iti pot oferi jante de tabla 4x100 de pe solenza mea in stare buna,nelovite,am si un set de capace, si anvelope milestone winter spike,fabricate in italia, 175/70r13 noi(factura si garantie 2 ani) la pretul de 850 ron setul,montaj si echilibrat gratuit la mine la service ,sos chitilei 303,daca esti interesat ma poti gasi la nr de tel 0729.965.543
CrysMM
Daca duci masina la autentificare nu te intreaba nimeni de roti sau ce alte probleme ai. Cand faci ITP-ul sau te opreste politia atunci este buba. La autentificare se verifica numai autenticitatea masinii, nimic altceva.
saftonel
ti le dau (imprumut )eu de la supernova mea ...au gume de iarna pe ele...da le demontezi /montezi singur...fara nici un fel de bani
argon
mi se pare corect pe gratis, decat sa dai banii la un potential ofertant, ii dai pe spaga si scapi de munca cu schimbatul, a nu se intelege ca incurajez spaga, dar a schimba cauciucurile doar pentru a face ITP-ul e fix la fel de magarie. Daca e vorba de autentificare nu au treaba cu cauciucurile, si cu nimic ce tine de starea tehnica.
dizzy
Va multumesc pt propunerile voastre!
Am reusit sa fac autentificarea ieri, nu s-au uitat la roti, doar la serii!
Rog inchideti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.