Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Peugeot 206
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cloud206
Motor 1.1i 60CP an 2001 km 134.000
Are A/C,servodirectie,inchidere centralizata + alarma,geamuri electrice fata.
Faruri si stopuri aftermarket,proiectoare de ceata.
Am schimbat la ea bascula fata-stanga,punte spate,rulmenti,bucse asadar nu bate/troncane etc.Prezinta defecte estetice.

Ofer si o dif 500 euro.
Doresc o masina mai mare ca spatiu interior sau ofer masina pentru preluare leasing.


Anunt: Daca cineva lasa o oferta care el crede ca este fantastica nu inseamna ca o voi accepta si am dreptul sa refuz orice nu imi place! (spun asta pentru ca am intalnit si persoane de astea)
Roberto$
poze ceva !!!
Cloud206
user posted image


user posted image

user posted image

user posted image



Masina are acum 135.000km si sta degeaba smile.gif.
sanyutzu
un pret?
Cloud206
Masina nu este de vanzare,citeste titlul si restul topicului!



Masina primeste maine un set de jante Mak Audace 15" cu gume noi.
sanyutzu
sakut un schimb cu loganul meu?
Cloud206
Nu, multumesc.


user posted image


user posted image


Saptamana asta masina primeste stopuri noi, pe fundal negru.
zarul
schimb cu un clio symbol
?
clio200389
Mi se pare mie sau botul masinii precum si usa soferului au fost destul de grav avariate? hmm :?
Cloud206
Singurul accident care l-a facut masina,daca se poate numi asa a fost o atingere cu un passat care a rezultat in zgarierea bandoului din fata si un punct in care s-a luat vopseaua de pe aripa de circa 2x2 milimetri.Nu cred ca asta e o avarie grava.

S-au daca ai vazut bandoul in mai multe nuante de gri - motivul e ca l-am vopsit eu in stil de amator dar se poate da jos vopseaua.
R19/16v
Si capota de ce sta asa aiurea in dreapta?
Cloud206
Arata si mie unde?



Stopuri noi ca sa nu mai arate urat geamu la ala din dreapta.

user posted image

R19/16v
[attachmentid=1627522212]
Cloud206
Sincer nu stiu ce sa zic,dar accident nu a avut major.Cine e interesat si doreste poze mai detaliate pe dedesubt sau altceva sa vada.Masina nu are nimic sudat.
alexxutzu
esti primul proprietar? din cate ai spus, ca nu stii ce este cu capota banuiesc ca nu esti primul...
Cloud206
Capota nu este stramba,masina de plastic are in dreapta un singur pin sau cum se numeste,iar cum a fost montat farul acolo e unpic mai interior.Daca cineva stie mai bine decat mine , proprietarul nu mai zic nimic.Sunt al doilea proprietar in romania.Inaintea mea a fost o doamna care a tinut masina foarte putin timp dupa aducerea ei din Germania.
dorutz
am un opel astra caravan '99 1600cmc benzina arata impecabil+optiuni, ce diferenta imi poti oferi?
Cloud206
Up, imi pare rau dar daca ar fi sa dau o diferenta am sa o fac la o masina mai noua ca a mea.
dorutz
da eu te inteleg dar la cum arata si cum merge accept orice test nu prea am cuvinte masina este adusa in septembrie din germania sunt unic proprietar consumul este de 6l/100 si iar motivul de ce o dau este ca am nevoie de niste bani oricum daca ai accepta sub 600 euro diferenta nu as lasa daca nu bafta la vanzare wink.gif
Cloud206
up
Cloud206
up
Cloud206
up
Cloud206
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.