Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Jante Laguna 2 pe 16" cu jante pe 17"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
audiofilu'
As vrea sa schimb jantele actuale (parca Lazuli) pe 16" cu alte jante de 17" si eventual ofer in plus un set de anvelope de iarna Fulda rulate doar 4000km.
Jantele actuale si echipate cu pneuri de vara Continental si sint rulate maxim 60000km si mai merg inca 15-20000km.
Nu stiu care ar fi preturile dar daca fac vreo greseala va rog sa-mi spuneti.
audiofilu'
UP...
pitura catalin
poate te rez eu.am pe cineva care are pe17 si vrea pe 16 pune-mi te rog o poza cu ale tale azi sau maine iti pun eu cu ale lui
audiofilu'
Iata citeva poze mai jos.
Mentionez ca nu vreau alte jante decit cele de origine Renault (cele care echipeaza din fabrica modelele Renault indiferent de tara) iar in ordinea preferintelor sint jantele Impulsion apoi Silverstone.
[attachmentid=1627519859] [attachmentid=1627519860] [attachmentid=1627519861] [attachmentid=1627520004] [attachmentid=1627520005]
pitura catalin
de astea ce zici
audiofilu'
Nu am mai vazut modelul asta...un detaliu se poate posta?
Am gasit un site in care sint prezentate aproape toate tipurile de jante existente pe Renault iar asta se cheama Luxor si este pus pe Megane 2.2 si Scenic Conquest.
ovidy
audiofilu' ai facut schimbul? Daca nu, poate te intereseaza sa vinzi jantele tale, m-ar interesa pe mine.
audiofilu'
Nu,unele persoane neserioase,ramin cu ce am ,macar stiu ca-s bune.
audiofilu'
Nu am mai facut schimbul pentru ca am avut alte prioritati.Pot sa le pastrez pe actualele si sa le vopsesc la un profesionist in antracit (sau altceva spre gri inchis) cu doar 250 lei (sablat,vopsit in cimp electrostatic) sau sa le schimb cu jante pe 17"
As fi vrut Drenalic sau Impulsion dar sansele sint sub 5% sa gasesc aceste modele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.