Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DEZMEMBREZ Renault Megane 1 1996
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
myllenyum
Vand partea din fata dintr-un renault megane 1 din anul 1996. Motor 1.4 benzina.

Masina a fost cumparata functionala pentru piese si am folosit din ea doar partea din spate cu punte , usi, plafon si o parte din interior ( ce tine de plafon, scaunele si bancheta spate). Parbrizul este spart, panoul de sigurante a fost dat la un prieten, in rest masina este intreaga ( nu am mai folosit nimic de pe ea), radiatoare, cutie, motor, faruri, aripi, usi fata, bord, capota, etc

Cine doreste sa o cumpere sa faca o oferta, nu ma ocup de dezmembrari si nu stiu cat ar costa in starea asta.

Nu dezmembrez masina, adica nu vand pe bucati , nu am timp sa ma ocup de asa ceva. Cine o doreste pentru dezmembrari sau pentru ce vrea el o vand doar pe toata.

Pentru informatii ma gasiti la :

0745 413 760
0722 876 375

Pentru ca trebuie sa afisez si un pret...


Pret 3000 euro. Este pur informativ . Cine are de facut o oferta sa ma contacteze. sau sa lase un mesaj.
myllenyum
Up !
Roberto$
niste poze cred ca ar fi de folos!!!!
myllenyum
o sa incerc sa urc niste poze... dar o sa mai dureze un pic...masina e la tara si nu merg prea des pe acolo
myllenyum
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.