Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VW GOLF 4 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
konektor
101 CP
stare impecabila, Euro 4,cutie manuala 5+1,geamuri electrice fata si spate, oglinzi electrice incalzite, servo-directie, 10 airbaguri, climatronic,
inchidere centralizata, abs,esp,jante aliaj,volan reglabil, ,torpedou refrigerant ,carte
service ,2 chei
9000 E - negociabil
Bacau 0744426840
konektor
8750 E - neg!

R19/16v
Enumera cele 10 airbaguri, te rog!
cus
ofer 5000,pretul corect
konektor
Daca esti interesat ne intalnim si le numaram impreuna biggrin.gif !
R19/16v
Ma repet - imi poti enumera, te rog, cele 10 airbaguri pe care spui ca le are masina pe care o vinzi?
konektor
2 in bord
4 in scaune
2 draperii
2 in stalpi
Pentru linistea ta sufleteasca voi face si poze cu toate ca sunt convins ca doar vrei sa demonstrezi "ceva" si nicidecum nu te intereseaza o eventuala tranzactie!
C a t a l i n
Draperiile alea (airbag-uri cortină) sunt cele din stâlpi, deci nu sunt 10! Acum e interesant care sunt alea 4 din scaune, nu cumva sunt doar 2?
konektor
Bai nene voi sunteti vorbiti?
Daca aveti chef de discutii tip "cafenea" ne intalnim in fata blocului, cu obiectul muncii in fata si "batem campii cu gratie" si in compania unei berici.
Pentru ceea ce am spus in anunt imi asum toata responsabilitatea.
Pana una alta sa nu ne dam "in barci" doar din dorinta de a face posturi.
Sfarsitul polemicii!
AdiZ
Pentru cei care nu cred vanzatorul, la Golf 4 din 2004 a fost si optiune de 10 airbaguri.

Mai sunt 2 airbaguri si in stalpii spate. smile.gif ( nu sunt 4 in scaune)

Masina foarte frumoasa si cu multe dotari. Spor la vanzare smile.gif

konektor
8700 - neg!
konektor
hop top!
8500 E
Adrian_Boy
ultimul pret care este ?
konektor
SUS!
8500
konektor
HOP!
konektor
sus
vicentiuandrei
Iti ofer chiar si maine 5000 Euro cash daca o aduci in Bucuresti sau variante daca iti convine. Momentan iti pot oferi la schimb o Solenza 1,4 benzina din dec 2004 aer/servodirectie/geamuri electrice/airbag plus diferenta.
konektor
Uite cum facem : imi dai solenta si 6000E!
Si ti-o aduc in Bucuresti>
Daca te intereseaza...............
biggrin.gif
konektor
SUS
konektor
jump
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.