Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault FUEGO TURBO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lord_sith
Vand Renault Fuego TURBO.

Masina este radiata si partial desfacuta. Se vinde pentru motorul 1.6 turbo complet cu anexe (galeriile si instalatia electrica sunt date jos de pe el) cutia de viteze, PUNTEA cu DISCURI..turbina T3, carburatorul Solex 32 Dis, galerii, tot....

Motorul face 132 de cai la presiune stock!

Pretul este de 450euro USORRR Negociabil !

Astept Oferte aici si la 0763547255 Cristi.
lord_sith
UP!!
Roberto$
cateva poze ar fiii de jutor!!!!
lord_sith
Diseara apar si pozele, masina este radiata si partial desfacuta...
lord_sith
UP cu el!
ph-06-uar
cat vrei epe puntea spate?
lord_sith
Se vinde toata masina in 400euro...nu dau puntea separat, daca pui cap la cap pretul pieselor per total ai ramai un pic uimit cat de generoasa e oferta !!

13 May 2009, 12:46:
Cateva poze... PS: Jantele nu mai sunt.
ph-06-uar
eu inteleg oferta ta foarte bine dar cu restul pieselor nu am ce face pentru ca nu mai am modificari de facut decat puntea spate care este cu tamburi.in cazul in care doresti sa odai separat te rog contacteza-ma .florescusebastian@yahoo.com

13 May 2009, 19:09:
eu inteleg oferta ta foarte bine dar cu restul pieselor nu am ce face pentru ca nu mai am modificari de facut decat puntea spate care este cu tamburi.in cazul in care doresti sa odai separat te rog contacteza-ma .florescusebastian@yahoo.com
lord_sith
Te inteleg si eu omule..dar cum spune si numele anuntului "Vand Renault Fuego Turbo"....

15 May 2009, 01:42:
Doar saptamana asta, 300EURO TOTT..de sapt viitoare revine la 400e.
Motor 1.6 turbo, turbina T3, aprindere, carburator turbo solex32dis, punte discuri..toata masina 300euro.

URGENT

0763547255 Cristi.
lord_sith
UP!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.