Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] , 205/60 R16 96V Continental
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
floraur
Ma intereseaza aceasta guma pentru a face o pereche cu cel pe care il am de rezerva. Daca e cineva care nu a folosit rezerva la Laguna II...

205/60 R16
96V
Continental
floraur
Nimeni?
floraur
up
floraur
up
mtdragos
Cel mai bine pune mana si da comanda...si eu facut la fel...este un cauciuc foarte rar...Sal!
adi_0434
am eu unul tot de la rezerva ,am vrut sa fac la fel ca tine ,dar nu am reusit sa gasesc ,il dau cu 150 lei ,daca te intereseaza lasa pm.
floraur
QUOTE(mtdragos @ 7 May 2009, 13:54)
Cel mai bine pune mana si da comanda...si eu facut la fel...este un cauciuc foarte rar...Sal!
*



Hai man fii mai optimist smile.gif))

QUOTE(adi_0434 @ 7 May 2009, 14:54)
am eu unul tot de la rezerva ,am vrut sa fac la fel ca tine ,dar nu am reusit sa gasesc ,il dau cu 150 lei ,daca te intereseaza lasa pm.
*



Ai PM...
Oferta mea ramane inca in picioare, chiar daca il iau pe cel de la Adi mai am doua roti smile.gif))

<span class='edit'>8 May 2009, 09:17:</span>
floraur
UP
floraur
UP
floraur
Am fost la Bucuresti sa ma intalnesc cu @adi_0434 pentru guma si ca un roman veritabil ce e, a uitat de mine... cu toate ca l-am sunat seara inainte sa ii spun ca vin a doua zi.
Asta e nu inteleg de ce m-am asteptat la altceva, romanul nu e serios prin definitie.

In concluzie nu am guma, oferta ramane valabila...

Nu gasesc nicaieri pe stoc acest profil, are cineva info unde as putea gasi? Pe net bineinteles...
Cel mai bun termen pe care l-am gasit a fost 10 zile.
floraur
up
floraur
UP
floraur
UP
georgeand21
Salut

Eu lucrez la Continental si iau cauciucuri la pret de producator.

Din ce am vazut pe lista de la noi la firma un asemena cauciuc costa 495 de lei -Conti Premium Contact 2
floraur
QUOTE(georgeand21 @ 22 May 2009, 08:24)
Salut

Eu lucrez la Continental si iau cauciucuri la pret de producator.

Din ce am vazut pe lista de la noi la firma un asemena cauciuc costa 495 de lei -Conti Premium Contact 2
*



Spune-mi te rog daca ai pe stoc si daca pot comanda online, eventual alta metoda...

Multumesc mult!
Gylbert
Salut floraur

As avea eu ce te intereseaza pe tine, respectiv 5 pneuri cu dimensiunea asta (Continental). Nu stiu sa-ti zik exact daca au 96V dar pot sa ma uit. Ideea este ca masina era echipata cu pneurile astea atunci cand am cumparat-o. Eu mi-am cumparat altele 205/55 R16. In fine, daca esti interesat ne auzim. Eventual pot face si niste poze. Bafta.
floraur
QUOTE(Gylbert @ 22 May 2009, 19:01)
Salut floraur

As avea eu ce te intereseaza pe tine, respectiv 5 pneuri cu dimensiunea asta (Continental). Nu stiu sa-ti zik exact daca au 96V dar pot sa ma uit. Ideea este ca masina era echipata cu pneurile astea atunci cand am cumparat-o. Eu mi-am cumparat altele 205/55 R16. In fine, daca esti interesat ne auzim. Eventual pot face si niste poze. Bafta.
*



Asta inseamna ca sunt rulate... Uita-te la rezerva, daca e noua facem deal-ul.
De unde esti?
Gylbert
Sunt din Iasi. Ca noua nu cred ca e, adik nerulata deloc... Ma uit si-ti spun.
floraur
QUOTE(Gylbert @ 23 May 2009, 16:08)
Sunt din Iasi. Ca noua nu cred ca e, adik nerulata deloc... Ma uit si-ti spun.
*



Pai nerulata, altfel nu pot sa pun una noua cu una rulata...
Vezi cum arata, daca e ok sa vedem cum facem.
floraur
up!
floraur
Up
floraur
up
floraur
UP!
floraur
UP
nicos74
eu am avut nevoie de 1 bucata si am gasit la targul vitan din bucuresti. intradevar, nu o aveau pe stoc, au adus-o din depozit. incearca acolo, pret 500 ron dar mai bine renunti ca e prea sumpa si nu se prea gaseste.
bafta
floraur
QUOTE(nicos74 @ 17 Jun 2009, 22:39)
eu am avut nevoie de 1 bucata si am gasit la targul vitan din bucuresti. intradevar, nu o aveau pe stoc, au adus-o din depozit. incearca acolo, pret 500 ron dar mai bine renunti ca e prea sumpa si nu se prea gaseste.
bafta
*



Sa renunt, adica sa schimb detot profilul gumei?
floraur
UP
floraur
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.