Daca voi sau prietenii vostrii aveti "masini" ( rable ) care nu stiti unde sa le parcati rog contactati-ma.

Este vorba despre locuri de parcare in fata casei mele pe strada asfaltata si luminata in zona C. Sagului - in spatele Sectiei de Politie - pentru automobile folosite foarte foarte rar, parcate pe termen nelimitat ( pot sa fie si ne inmatriculate ).

Masinile vor fi parcate absolut regulamentar in stanga si dreapta accesului auto in curte dupa cum se vede in poza atasata ca sa pot intra/iesi si eu civilizat in/din curte cu masina. Pe strada nu este interzisa parcarea/stationarea/oprirea.
Asigur spalarea lor gratuita din cand in cand ca sa nu para parasite.

As fi dorit sa-mi pun si eu niste balize ca in poza dar n-am destule pile la Primaria Timisoara ca sa obtin autorizatie asa ca nu-mi permit sa fac ca si cei de pe str Loga... si aceasta ar fi o metoda absolut legala, civilizata si eleganta ca sa scap de stres.

p.s.
Daca vor fi mai mult de 2 masini nu e bai le mai gasim loc pe strada si la alti vecini !

Anuntul este foarte serios rog contactati-ma la tel 0722419945, daca cumva nu apuc sa raspund va sun eu inapoi garantat !

Pentru primele 2 masini aduse daca dvs aveti Peugeot/Citroen va ofer gratuit diagnoza PSA pe intreaga perioada cat sunt stationate masinile

user posted image