Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Relee pentru orice tip de Dacie pe injectie!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosminwon
Vand orice tip de releu pentru toate Daciile pe injectie!


pret.40ron


tel 0769296205
cosminwon
Up!
cosminwon
Up!Preturi negociabile!
cosminwon
Releele merg si la Renault!
george_scala_2004
QUOTE
Vand orice tip de releu pentru toate Daciile pe injectie!


salutare,

as avea nevoie de un releu (temporizator) pentru stergatoarele de geam de la solenza scala. se poate ?

multumesc,

cosminwon
am un releu temporizator! daca esti interesat,ne auzim la un tel ca sa-mi dai adresa la care vrei sa ti-l expediez! 0769296205
george_scala_2004
QUOTE
am un releu temporizator!


salutare,

problema este ca atunci cind ploua stergatoarele si pe viteza 1 si pe a 2-a nu se opresc deloc si ma cam siciie...
acum nu stiu daca scala a avut asa ceva montat si s-o fi bulit la ala de dinainte...sau trebuia sa montez eu (habar n-am unde ar trebui montat)...

dar din catalogul de piese de schimb pentru solenza s-ar parea ca a fost montat asa ceva (pe ce model nu stiu):

si pretul ? acelasi ?

urmeaza sa te contactez, dupa ce voi afla daca am temporizator (si trebuie sa il schimb) sau daca nu si trebuie sa il montez (unde ?)
cosminwon
cum adica nu se opresc?Pai ele numai pe temporizare trebuie sa mearga cu pauza!Cand le dai pe 1-2 ele trebuie sa mearga non-stop.Temporizator au cele aparute prima data cu uch de ala vechi.Cele cu uch ca la logan au stergatoarele comandate de uch.
george_scala_2004
QUOTE
cum adica nu se opresc?Pai ele numai pe temporizare trebuie sa mearga cu pauza!Cand le dai pe 1-2 ele trebuie sa mearga non-stop.Temporizator au cele aparute prima data cu uch de ala vechi.Cele cu uch ca la logan au stergatoarele comandate de uch.


nu stiu, habar n-am. masina este fabricata, parca in martie 2004. cind dau pe 1 stergatoarele merg mai incet iar cind dau pe 2 mai tare dar nu fac pauza aceea de citeva secunde...
cosminwon
Daca te hotarasti sa-l iei,da-mi un telefon.ai nr meu mai sus!
cosminwon
Up!
gheorghita88
releu de injectie de la siemens ai
cosminwon
Am numai relee originale!producatori:siemens;vdo;........
cosminwon
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.