Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ceasuri bord plasma (2 modele) megane II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristi98bcm
vand ceasuri bord plasma (2 modele) megane II benzina si diesel
- pe timp de zi, va vor incanta cu un aspect in stil "race" (fundalul alb)
- pe timp de noapte, cand se aprind luminile de pozitie, ceasurile de bord vor emite o lumina uniforma si puternica, de culoare albastru/verde rece
- puterea luminoasa se ajusteaza cu ajutorul unui mic potentiometru, iar comutarea din albastru in verde se face din buton
- nu necesita indepartarea acelor
- pur si simplu se aplica peste ceasurile existente
- se potrivesc 100% cu dimensiunile si gradatiile originale ale masinii
- in kit sunt incluse toate accesoriile precum instructiunile de montaj, fetele de ceasuri, invertorul de curent, ansamblu potentiometru cu buton comutare din verde in albastru

pret 280 ron + taxe transport de la Braila catre localitatea dvs

contact:
cristi98bcm@yahoo.com
vodafone: 0722421829

va multumesc!

[attachmentid=1627521227]
[attachmentid=1627521226]
[attachmentid=1627521225]
[attachmentid=1627521224]
[attachmentid=1627521228]
clr
Avem sectiune de Bursa
cristi98bcm
cu tot respectul, abia dupa ce am postat am vazut sectiunea bursa, si nu stiu cum il pot muta in acea sectiune
Adrian00
O sa ti-l mute un moderator!Tu nu poti!
cristi98bcm
multumesc mult si va rog scuzati nepriceperea mea datorata in mare parte faptului ca sunt f incepator!
ka_bogdan
Am si eu o intrebare......oferi si garantie la ele?
cristi98bcm
ceasurile au garantie, nu au fost montate pe masina, sunt in cutie, etc. tot ce trebuie sa faci ca sa beneficiezi de garantie este sa le montezi intr-un service autorizat (la Braila costa manopera aprox 50 ron), actiunea este insa atat de simpla incat multi si le monteaza singuri pe masina. trebuie doar demontat geamul protector al bordului si se lipesc pur si simplu cu grija pe cadranele ceasurilor deja existente.


Nu mai scrie cu bold!
alexxis2001ro
de ce nu vreti voi sa continuati discutia pe privat sau la bursa? doar asa sa deschideti topicuri fara rost...unde or fi administratorii?
cristi98bcm
Pt alexxis2001ro: trebuie sa fac mentiunea ca am incercat sa folosesc butonul "pm" dar nu a functionat. Dupa cum se vede in anunt, am lasat modalitate de contact dar nu m-a intrebat nimeni prin intermediul mail-ului, messengerului, sau al telefonului (ci direct pe forum). Apoi, prin natura raspunsului, am considerat ca este de interes general pentru toti cei care intra pe acest topic si ar vrea sa se edifice cu privire la garantie. Ca sa nu ma intrebe 50 de persoane despre garantie, am preferat sa raspund primului. Multumesc mult si scuzati-mi nepriceperea privind toate regulile, sunt incepator. Pana si dvs, domnule alexxis2001ro, am incercat sa va trimit aceasta explicatie prin "pm" dar nu am reusit. Cum n-ati lasat nici un mail la care sa va pot raspunde, am lansat explicatia tot aici. De multe ori mi s-a parut mai cumpatat sa nu fac mentiuni in cadrum topicurilor altora, la majoritatea li s-ar fi parut banale sau puerile. As fi atras atentia cuiva ca foloseste spatiul topicului, el mi-ar fi raspuns, si ar fi ocupat mai mult spatiu prin acea discutie fara rost. Asta ca sa nu mai zic de timpul alocat inrtrebarilor/raspunsurilor, dar o inteleg fiindca sunt multi someri in Romania, abonamentul de internet nu e f mare si lumea, neavand ce face, poate lansa si observatii in loc sa foloseasca "bursa" doar in scopul in care a fost creata (vanzare/cumparare/schimb), nicidecum analiza topic, observatii, etc.
Cat despre administratori, permiteti-mi sa-mi exprim cateva opinii: 1. ei sunt singurii care trebuie sa stie unde se afla; 2. daca nu imi era laudat acest forum (tinut de acesti administratori pt care eu unul am un respect), nu plasam anuntul pe el (pe forum)
Kanny69
Doar ptr. reno ai, ptr alta masina nu ai? De exemplu Mondeo tdci 2.0
cristi98bcm
pt mondeo:
o sa te rog sa te uiti atent daca se potriveste la ce ai tu.
[attachmentid=1627521674]
cristi98bcm
am modele pentru majoritatea tipurilor de masini!
Kanny69
Asta-i ptr. mondeo II mie imi trebuie ptr. mondeo III diesel pana la 5000 rot/min.
cristi98bcm
stimabil domn, ca sa nu mai incurc produsele intre ele (nu au specificatii clare pt ce modele sunt), puteti face o poza cat mai clara a bordului dvs? daca da, sunt mari sanse sa gasim echivalentul ceasurilor dvs in ceasuri plasma.
va multumesc!
Kanny69
Cam asa mi-ar trebui mie.

http://images.google.ro/imgres?imgurl=http...sa%3DN%26um%3D1
basalic77
ptr solenza ai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.