Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Twingo URGENT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BooGyBoy
Salut tuturor.Sunt un foarte mandru proprietar de Renault Twingo,care din pacate trebuie sa`si vanda buburuza din cauza unor probleme personale.
Modelul este din 2001 motor 1.2 8v.L`am adus personal din germania de la un moshulica si l`am inmatriculat anul trecut in februarie-martie(nu mai stiu data exact).Masinuta a fost normala(stock)-->ABS,4 x AIRBAG,centralizata,geamuri+oglinzi electrice si incalzite,trapa,servo.Dupa ceva vreme au urmat modificarile:
-Kit bara fata+spate NTC design
-faruri+triple Jom
-evacuare Stelco
-jante originale 14" Renault Sport(Mg+Al)+cauciucuri Fulda Carat 185/50/14 88V
-folie omologata RAR
-Powerbox tuning
-xenon Siemens
-Cd-player Sony Xplod(cd-player,USB,AUX) model 2008
-2 dif`uri Pionner spate
-tun bas JBL 1000 W
-statie Blaupunkt 400 W
-distantiere roti spate 10 mm

Masina merge foarte bine.Eu sunt extraordinar de multumit de ea,dar din pacate am nevoie de anumita suma de bani si sunt nevoit sa o vand.Suma este foarte mica comparativ cu masinuta si modificarile aduse.3500 de euro(NEGOCIABIL) nu cred ca e o suma prea mare.Va rog sa va dati cu parerea despre masinuta,o sa atasez cateva poze si sa`mi spuneti daca cer mult pe ea.Va multumesc.

P.S :ofer in aceeasi suma si triple+faruri+evacuare+bara spate originale + 4 cauciucuri de iarna Semperit purtate max 3000 de km.
BooGyBoy
up!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.