Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR], Radio CD original Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cridaia
cumpar radio CD original Renault, model asemanator....sau aiba si codul, bine-nteles, si sa fie compatibil pe Laguna 1 ph2

atasez o poza informativa.......

astept oferte aici.....
chelule
250 lei discutabil radio cd original identic cu cel din poza, folosit aproximativ un an, functioneaza f bine
cridaia
scump..........mai astept oferte
alexxutzu
Am eu unul impecabil de pe masina mea, nu sare cd-ul, nu ai probleme cu el iarna, absolut impecabil, folosit doar 5 luni pret 200 roni.
cridaia
QUOTE(alexxutzu @ 6 May 2009, 13:06)
Am eu unul impecabil de pe masina mea, nu sare cd-ul, nu ai probleme cu el iarna, absolut impecabil, folosit doar 5 luni pret 200 roni.
*



ataseaza cateva poze cu el............si din spate, sa vad daca se potriveste mufa
alexxutzu
este o mufa normala, ca la toate playerele renault Update list. acum sunt la munca nu am unde sa fac poze.
cridaia
imi poti trimite deseara pe PM..........difera mufele ( de exemplu la Megane mufa este patrata, iar la Laguna este lunga ( dreptunghiulara ).
alexxutzu
ok, diseara iti trimit poza.
cridaia
up!
nicu_nicu
salut,

Am eu un radio cd de solenza, e identic cu al tau mai putin la butoane(cele de la 1la 6)
pret- 100 ron.
cridaia
trebuie sa fie neaparat de Laguna si cu comenzi la volan........asa cu siguranta se potriveste la mine. wink.gif
adrian_gtt
tu cauti de laguna 1 faza 2 si poza este de laguna 2 faza 1.nu are nici o legatura
cridaia
QUOTE(adrian_gtt @ 8 May 2009, 07:23)
tu cauti de laguna 1 faza 2 si poza este de laguna 2 faza 1.nu are nici o legatura
*



in anunt am scris........"model asemanator si o poza informativa".........asta nu inseamna ca exact acela il caut.

si tot acolo scrie, sa fie compatibil pe Laguna1 ph2
cridaia
sus!
nicu_nicu
si cel pe care il am eu are iesire pentru comenzi volan!
cridaia
QUOTE(nicu_nicu @ 9 May 2009, 16:38)
si cel pe care il am eu are iesire pentru comenzi volan!
*



trimite cateva poze sa vad cum arata...............
cridaia
sus!
cridaia
sus!
cridaia
sus!
adrian_gtt
am eu ce-ti trebuie 300 ron nenegociabil.tel.0723/167899
cridaia
QUOTE(adrian_gtt @ 16 May 2009, 09:44)
am eu ce-ti trebuie 300 ron nenegociabil.tel.0723/167899
*




foarte scump.........dupa cum poti vedea mai sus,am refuzat la 250, de ce as accepta 300 wink.gif
cridaia
up!
cridaia
up!
adrian_gtt
nu mai cauta degeaba .sint foarte rare .cumpara un mp3 de la magazin.iese tiganie dar ce sa faci....si asa sintem o natie de tigani.nu o sa se prinda nimeni.
Adi R5
esti tu sigur ca ceea ce ai tu merge? sau mai bine zis...cit de sigur esti? garantezi ?
cridaia
QUOTE(adrian_gtt @ 20 May 2009, 21:28)
nu mai cauta degeaba .sint foarte rare .cumpara un mp3 de la magazin.iese tiganie dar ce sa faci....si asa sintem o natie de tigani.nu o sa se prinda nimeni.
*



sunt destul de rare.........nu vreau un mp3......... si nu imi place "tigania"

QUOTE(Adi R5 @ 20 May 2009, 23:19)
esti tu sigur ca ceea ce ai tu merge? sau mai bine zis...cit de sigur esti? garantezi ?
*



nu stiu la ce te referi huh.gif
cridaia
up!
Adi R5
ma refeream la postul lui adrian_gtt care crede ca ele are ceea ce noi cautam adica un cd original Renault care sa fie compatibil cu afisajul de la Laguna 1,phase2) . daca e asa cum zice el ,eu sunt dispus la o proba ...chiar si la 300 ron.
cridaia
am inteles......sus cu el
cridaia
sus!
adrian_gtt
sa vindut din pacate.....un vecin...
adictoma
salut
te intereseaza un cd-player, tot blaupunkt dar de pe un Sandero vechi de 2000 km? are fata detasabila deci nu ai nevoie de cod. l-am schimbat pt ca am pus mp3-player.

le: am uitat sa pun pretul - 180ron - nu stiu la ce preturi se vinde, asa ca l-am apreciat eu. daca imi dai un exemplu cu alt pret, sunt dispus sa ma gandesc smile.gif
cridaia
QUOTE(adictoma @ 25 May 2009, 17:19)
salut
te intereseaza un cd-player, tot blaupunkt dar de pe un Sandero vechi de 2000 km? are fata detasabila deci nu ai nevoie de cod. l-am schimbat pt ca am pus mp3-player.

le: am uitat sa pun pretul - 180ron - nu stiu la ce preturi se vinde, asa ca l-am apreciat eu. daca imi dai un exemplu cu alt pret, sunt dispus sa ma gandesc smile.gif
*



din pacate nu.........nu vreau sa pierd afisajul din bord si comenzile de la volan wink.gif
adictoma
nu ca as incerca sa te conving sa-l iei pe al meu cu orice pret, dar din cate stiu, sunt tot blaupunkt si sunt cam la fel.
lucianm
tuner list, impecabil

200 ron

detalii aici http://reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=143380&hl=
cridaia
presupun ca este de pe Megane.....ai codul la el ? poti garanta functionalitatea ?
cridaia
up!
cridaia
QUOTE(nicu_nicu @ 7 May 2009, 15:37)
salut,

Am eu un radio cd  de solenza, e identic cu al tau mai putin la butoane(cele de la 1la 6)
pret- 100 ron.
*



poti trimite poze cu el din fata si din spate sa vad cum arata ?
Hypo RS
Crezi ca unul de la RS ul meu ar merge la tine ? Mie imi sta cam de pomana pe aci.... Daca e da un PM.
cridaia
ai PM...........sus cu el!
cridaia
up!
cridaia
up!
adi suciu
[attachmentid=1627529004] Salut,am eu un CD ca cel din poze,pret 180 lei
cridaia
up!
orenstains
iti dau eu cu 150 ron daca te intereseaza.
cridaia
rezolvat.........
rog moderatorii sa inchida topicul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.