Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][SCHIMB] LAGUNA II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
george_moga
A venit vremea sa trec la ceva superior si neaparat mai nou asa ca se vinde sau se schimba Laguna II Grandtour(combi) din 12.2002 adusa in tara in 06.2008 personal din Franta avdn motorizarea 1.9 dci si 110 CP cu urmatoarele dotari:
-dublu climatronic;
-tempomat(pilot automat);
-jante de aliaj pe 16 "";
-senzori presiune pneuri;
-8 airbaguri(parca);
-radio cd Cabasse cu satelit de comanda pe volan;
-cotiera centrala fata/spate;
-cutie manuala 6+1 trepte;
Laguna a fost adusa cand avea 106.000 km si acum a implinit 154.000.Masina este folosita de mine in special in deplasarile in tara dar si strainatate(vreo 20.000 km).
A fost schimbata distribuitia la 120.000 km si la fiecare 10.000 km toate consumabilele fara exceptie.
Acum vreo 4000 km au fost schimbate si placutele de pe fata,cele de pe spate fiind schimbate pe la 135.000 km.
Ca si consum pe ultimii 3000 km are 6.1% cu o medie de viteza de 48 km/h.(intra si un drum de Ungaria care a insumat 1600 km)
Culoarea este gri si are cateva zgarieturi pe portiere(de la ceva vecini binevoitori) pe care nu am vrut sa le repar pentru a nu afecta vopseaua originala.
Este o masina ideala pentru o familie fiind foarte confortabila si foarte incapatoare.
Ca schimburi as dori in primul ceva dupa anul 2006 de preferinta:Skoda Octavia Tour sau Octavia II,Vw Passat,Peugeot 307 SW neaparat diesel,la care bineinteles ofer diferenta.
Nu imi plac genul de oferte care anunta un pret pentru vanzare si altul pentru schimb(bineinteles mai mare).,asa ca pretul meu este 6500 euro.
Cu stima George. Tel:0766.60.75.81
george_moga
up!!
george_moga
upp!!
george_moga
up!
george_moga
upp!!
george_moga
up!!!
george_moga
up!!!
george_moga
up!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.