Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [INTREBARE]
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
Mario2114
Buna seara!Pt. cei care aveti idee de unde as putea achizitiona jante originale de Super Nova dar sa fie intr-o stare buna!Am gasit la bursa dar nu avea decat doua celelalte doua nu le mai avea!
mihaicuc2000
Daca nu gasesti pe la careva sau pe la dezmembrari nu cred ca ai sanse!!! ca din cate stiu nu se mai fac!!!
Poate daca iti faci la comanda numa dar cred ca costa!!!

Poate e cam stupid raspunsul!!! dar no mai zic si eu prostii cateodata!!!
Reckno
cat esti dispus sa dai pe ele si sa fie noi?
CrysMM
Cum arata jantele originale de SN?
Maskatu
Mai bine iei unele care sa se potriveasca cu ce vrei tu, alt model. Gasesti destule modele in 4 prezoane si gasesti si ieftine. De super nova slabe sanse sa gasesti noi, si daca gasesti noi, vor costa cu siguranta cat altele after market care poate ar arata si mai frumos. Si sh, care sa arate si bine cam greu.
Mario2114
pt Reckno : nu vrei 50Eu pe bucata??pai scuze,dar eu cred ca totusi ar trebui sa mai cunoastem banii!
sergiu-iulian
Reckno ai tu jante de aliaj pe 13"?mar interesa si pe mine o pereche,dar sa nu fie foarte scumpe.
Reckno
cred ca un pret orientativ in jur de 6-7 mil jante noi de dsn de origine
Maskatu
pret ca pret dar se mai gasesc undeva??? si daca da spune si unde sa stim si noi tongue.gif
sergiu-iulian
Reckno ai tu jante de aliaj de supernova pe 13'' la 6 milioane?mar interesa happy.gif
CrysMM
Nu are nimeni o poza cum arata jantele originale de DSN?

Edit: am gasit cum arata, urate. Nici ale mele nu arata bine. Ciudat este ca pe factura originala a masinii apar jante dar nu sunt cele din ce am gasit eu pe net ca ar fi originale. Plus ca proprietara mi-a spus ca nu le-a schimbat niciodata. Nu vad ce rost avea sa ma minta. Se mai puneau si alte tipuri de jante?
Bogyciu
Eu am gasit la mine in oras, aveau una singura intr-un magazin, 220 lei... La banii astia poti sa iti iei orice KM/ART/Megadrive... Calitatea cred ca e aceeasi, avand in vedere ca cele originale sunt facute de CMS
dumi81
Stai sa inteleg vb despre jante de tabla sau aliaj? cele de tabla merg de la Solenza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.