Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Interior complet sport Dacia, boxe, DVD
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
madalyn boss
[Vand] deoarece am dus Dacia la "rabla" si mi-am vandut si Loganul am scos cate ceva la vanzare :
Se vinde interior complet pentru Dacia: scaune fata cu reglaj lombar, pe inaltime, si fata spate (sofer) + scaune spate, tapiterii usi fata spate, volan imbracat in acelasi material cu scaunele inclusiv burduf rosu/negru pt maneta. Interiorul se poate pune pe Dacie fara nicio alta modificare, am absolut toate accesoriile inclusiv surubele si centuri de siguranta automate (cu blocare)
Pret 1000 ron
DVD auto cu ecran retractabil, fractionabil, Touchscreen, Bluetooth, USB, TV, Car Kit etc.la cutie 700 ron
Boxe BM de 20cm noi la cutie 100 ron setul !
Mario 86
zi-mi un pret la fetele de portiere
the fast and furious

Scaunele fata cum s-au prins de podea ? Da ceva detalii despre asta , de unde esti si pret pt scaune fata si cotiera .
madalyn boss
nu dau doar scaunele fata ca raman cu spatele ... macar scaunele complete, modificarile sunt facute pe sina originala a scaunelor pentru a functiona si reglajul pe inaltime ... doar le iei si le prinzi in locul celor vechi biggrin.gif
lagunista
salut poze cu dvd iesit nu ai sau cand era pe masina si functiona ? si zi-mi si mie cam cat mai lasi la el .
marian_bv
un pret pentru fetele de usi..
chiar as fi interesat..
multumesc
Mario 86
si eu is interesat de fete dar nu zice pretu
madalyn boss
cu dvd-ul am si pe masina poza ... se poate pune la proba !
Legat de fete de usi, precum am zis si mai sus preferam sa le dau cu tot cu interior (scaune, volan, manson maneta, tapiterii usi) dar vad ca sunteti toti interesati de fete ... 300 ron cele 4 + toate accesoriile necesare instalarii !
madalyn boss
NU POT RASPUNDE LA MESAJELE PRIVATE, ASA CA VA ROG SA LASATI ID DE MESS PT A PUTEA VB PRIVAT ! VA MULTUMESC ! SCZ CELOR CARE NU LE-AM RAPSUNS ...
madalyn boss
URGENT TOT INTERIORUL, ASA CUM SE VEDE IN POZE DOAR 700 RON !!!
DVD-ul s-a dat
Boxele scad la 80 ron setul !
sergiu-iulian
dj_s3rgiu id de messenger.mai discutam acolo.ma intereseaza boxele.ms
madalyn boss
Anunt inca valabil ... urgent !

OFERTA PT O SAPTAMANA !
Scaune fata+spate = 400 RON
Tapiterii usi (4bucati) = 250 RON (trebuie spalate)
Boxe = 70 RON
madalyn boss
URGENT ... scaunele fata+spate doar 350 ron !!!
gcalin
sal de unde esti?mar interesa mai multe de la tine dar stau prost cu banii.
madalyn boss
Buzau .... ne intelegem noi ...
madalyn boss
anunt valabil ... ieftin !
mihaicuc2000
auzi nu stiu dar poate stii tu sau careva se potrivesc scaunele pe supernova ca m-ar interesa!!!
madalyn boss
eu sincer nu stiu ... dc nu ? doar le-am avut pe Dacie ... eu zic ca e acelasi lucru ... sau cu mici modificari si tot se pun ... cum crezi tu ...
madalyn boss
VALABIL !!! preturi de criza biggrin.gif
wind1r
sunt interesat de scaun si bancheta .. spunene si noua de unde esti .. !!!
mihaicuc2000
este din buzau baiatul!!!
wind1r
stai asa ca acuma am vazut ca esti din buzau smile.gif) .. eu sunt din constanta .. trebuie sa ma interesez sa vad cam cat imi ia curieru .. sa stiu daca se marita sau nu !!
madalyn boss
boxele si DVD-ul nu mai sunt ... mai am doar interiorul si tapiteriile de usi ... nu trimit prin curier !
madalyn boss
daca e cineva interesat sa lase PM ... mai discutam daca este din imprejurimi ....
rimaru
care este ultimul pret pentru scaune fata si bancheta?merci
madalyn boss
350 ron ... de unde esti ?
madalyn boss
ieftin !!!
RawSteel
Mai ai volanul ala rosu? daca da ID mess : rawstell. poate ne intelegem
madalyn boss
da il am ... vb pe mess dar dupa 22.00
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.