Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Radiator Dacia SN Clima
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
oif_nelu_1970
Unde pot gasi radiator racire Dacia SuperNova Clima ,se mai fabrica ?
misu78
Nu! Cred ca trebuie sa schimbi masina. radmasa.gif
Magazinele de piese auto iti suna cunoscut?
oif_nelu_1970
Radiatoare de SN varianta fara clima se gasesc dar cu clima NU (nu au sistemul de prindere pentru radiatorul de clima),am cautat in magazine din 2 judete si am primit acelasi raspuns NU icon_mrgreen.gif
vasyval
Cauta la DACIA (in spate la Casa de Cultura) in Constanta. Am avut eu probleme prin august-septembrie 2008 si am gasit acolo parca pana 150 ron. Si de schimbat poti sa o faci si tu numai ca e ceva de lucru. Eu l-am schimbat in parcarea din fata blocului.
Anda1995
Cum sa nu gasesti? ohmy.gif Iti spun eu ca gasesti si te costa radiatoru 217ron rolleyes.gif si il gasesti la un magazin de piese auto din zona Militari la Apusului wink.gif
dumi81
Deci omul e din Caras Severin si voi il trimite-ti in Cta sau Bucuresti pentru radiator? Ce sa zic sunte-ti de treba. Oricum mai cauta sigur se gaseste si in zona ta pe undeva. Succes!
RedHat
incearca sa iti comanzi de pe un site de profil.
oif_nelu_1970
Nu am gasit radiator de S-N clima ,tot mi-a promis unu cu piese auto dar pana la urma mi-a adus de solenta si am fost sfatuit sa-l schimb si pe ala de clima,nu am fost de acord si am rezolvat problema cu un aditiv pentru radiator pe care am dat 8 lei.Sper sa ma tina pana anul viitor cand am de gand sa schimb si masina.


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.