Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2 cauciucuri de iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabygiovanny
cum spune si titlul .... 2 buc debica frigo 175/65/14 in stare f buna. pret...150 lei si platesc eu transportul
gabygiovanny
dau si un capac de roata nou nout nemontat cadou
gabygiovanny
up
gabygiovanny
2 buc debica iarna+capac roata symbol nou.....totul la 150 lei
george_scala_2004
QUOTE
2 buc debica frigo 175/65/14 in stare f buna. pret...150 lei si platesc eu transportul


salutare,

cu toate ca NU se incadreaza in ceea ce scrie in talonul Scalei din semnatura(165/65/14) as fi tentat, mai ales ca Debica are un bun renume in privinta calitatii.

dar, ceva detalii suplimentare, nu cred ca ar strica: dot, citi km s-a mers cu ele, adincimea profilului, ceva fotografii...

multumesc,
gabygiovanny
eu diseara o sa fac ceva poze si pun.... cam 4000 de km .... fara nici o pana la activ


am venit cu poze. pentru cine e interesat sa sune la 0745207470
gabygiovanny
numai capacul costa la reno 70 de lei...asta inseamna ca,cauciucurile sunt la 40 de lei bucata. oferta
george_scala_2004
da, am vazut, frumoase, multumesc. m-ar fi interesat doar anvelopele...totusi daca gasesc vreun garcea ? ma taxeaza ? ma taxeaza ! asa ca mai bine ma retrag ! eu sint unul dintre cei care nu se risca si nici nu au bani de dat !

succes si spor la vīnzare !

tocmai ce facui o comanda la anvelonet:
4 bucati SPORTIVA
http://anvelonet.ro/?page=termek&kod=16565R14TSNOWIN
gabygiovanny
INCA VALABIL
gabygiovanny
uppp cine vrea mai dau si un good year gt 2 in pretul asta dar impartim transportul
slash77
salutare, ma intereseaza pe mine, lasa-mi un nr de tel unde sa te pot suna, merci
gabygiovanny
0745207470
gabygiovanny
inca valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.