Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE DE PE DACIA 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
slaiciprian
A fost accidentata in fata, vand tot ce se poate de pe ea...
slaiciprian
Printre piese e si bordul de Audi 80, locul liber deasupra la ceasuri e de la cass.
Pret 80 ron.
user posted image
slaiciprian
up.
tilicaru
ai cunva proiectoarele de ceata din bara .mar interesa dami un pm daca le ai si la ce pret.
slaiciprian
Nu am la ea, faruri, masca fata, aripi, capota, radiatorul. Astea au fost lovite.
Are scaune de pe acelasi audi, le consider extrem de confortabile, acum am de pe opel, dar nu se compara. Merge reglajul inainte/inapoi cum trebuie.
Pret 70 ron
user posted image
slaiciprian
electromotor 40 ron
slaiciprian
cutie viteze 4 trepte 50ron.
florin_26
salut ma intereseaza bordul daca se potriveste la dacia 1310 ,si un pret si daca ai idee cum facem cu transportul ?eu sambata sunt in vaslui .eventual un mess ceva
mocanasu_florin2000@yahoo.com
slaiciprian
evident ca se potriveste. ca doar pe dacie e montat. el a fost decupat la dimensiuni sa intre in locul celui vechi. nu stiu cum facem cu transportul. eu sunt in botosani. cam la capat de tara.
slaiciprian
parbriz si luneta 10 ron fiecare
florin_26
il mai ai ,bordul si daca il poti trimite prin fan courier ?
slaiciprian
mai este bordul impreuna cu alte piese pana pe 17 luna asta. nu mai e motorul sau cutia. masina e dusa la fier vechi, dar pe 17 vine tipul care face actele din concediu.
robyn
aeroterma de care e?de dacie sau audi?un pret? smile.gif
slaiciprian
a pastrat instalatia de incalzire de dacie.

...up...

6 Aug 2009, 19:39:
sal
valytz4
frate da si tu un nr de tel
ma intereseaza mai multe .eu sunt din iasi asa ca rezolvaam cu transportul usor.ma intereseaza scaunele,parbriz si luneta, poate si bordul si ce mai ai pe acolo.sau uite un id valytz4 sau 0724 53 23 68
slaiciprian
QUOTE(valytz4 @ 6 Aug 2009, 20:15)
frate da si tu un nr de tel
ma intereseaza mai multe .eu sunt din iasi  asa ca rezolvaam cu transportul usor.ma intereseaza scaunele,parbriz si luneta, poate si bordul si ce mai ai pe acolo.sau uite un id valytz4  sau 0724 53 23 68
*




0742680724
mess sau skype: slaiciprian
slaiciprian
3 zile si pleaca.
slaiciprian
up
slaiciprian
maine ajunge la fier vechi...
slaiciprian
A plecat la fier vechi.
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.