Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Proiectoare Logan Valeo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
shobby_ams
Proiectoare LOGAN Valeo

12V 55W OSRAM

Aproape noi

Pret 150 RON
user posted image
user posted image
george_scala_2004
QUOTE
Proiectoare LOGAN Valeo

12V 55W OSRAM

Aproape noi

Pret 150 RON


se potrivesc pe solenza din semnatura ?

daca da m-as baga. sint complete ? cabluri, mufe, sistem de fixare ?

multam,
nicu_nicu
QUOTE(george_scala_2004 @ 11 May 2009, 17:33)
se potrivesc pe solenza din semnatura ?

daca da m-as baga. sint complete ? cabluri, mufe, sistem de fixare ?

multam,
*


se potrivesc la perfect numai ca iti trebuie suporti de solenza.
shobby_ams
ele nu sunt decat ce vezi tu acolo in poza atat... si cred ca se potrivesc si la solenza....daca nu ma insel si la Megane sedan?
OVIDIUS
QUOTE(shobby_ams @ 11 May 2009, 17:53)
ele nu sunt decat ce vezi tu acolo in poza atat... si cred ca se potrivesc si la solenza....daca nu ma insel si la Megane sedan?
*


Sunt identice si la Megane, dar au alt sistem de prindere...
shobby_ams
sunt cu cleme....cred... in fine... si imi pare ca merg si la peugeot 207 dar numai ca cele de la 207 au un cerc de metal deasupra

11 May 2009, 18:16:
detalii id cristianoo4u !
george_scala_2004
QUOTE
se potrivesc la perfect numai ca iti trebuie suporti de solenza.


...si astia, adica suportii, de unde se iau ? blink.gif are cineva pe aici ? cum arata ?

nu de alta dar as fi interesat si de suporti si de proiectoare...ex-ul masinii din semnatura a schimbat spoilerul si nu a mai catadixit sa puna si proiectoarele la loc...probabil ca nu mai avea cu ce/ce...

multam,

am gasit aici ceva: http://webshop.tecdoc.net/ows/ro/38AE90047...ndexFramesetJsp

dar nu imi dau seama daca au si suportii...
shobby_ams
am cautat umpic pe net... si am vazut ca acest model de proiector este la fel si la solenza cu aceleasi gauri de prindere !

12 May 2009, 08:59:
george uite id meu .. ca nu pot da PM ! ... shobby_ams
george_scala_2004
QUOTE
george uite id meu .. ca nu pot da PM ! ... shobby_ams


ce folos...mie nu imi merge mess-ul...nu am voie de la servici...pina la urma au sau nu au suportii aia ? i-au avut da' s-au bulit ? ii poti face rost ? sau daca nu se poate de unde ?

pretul este batut in cuie ? daca are suportii, repet, ma bag la 150. daca nu...mai dulce...

http://www.daciaclub.ro/-VAND-piese-pentru...n-t145297.html#

shobby_ams
am vorbit cu cineva si cica se prind la fel ca la logan... tii las la 130 RON ultimul pret smile.gif
george_scala_2004
QUOTE
am vorbit cu cineva si cica se prind la fel ca la logan... tii las la 130 RON ultimul pret


bine si cum facem ? parca in mesaj ti-am lasat si telefonul, nu ?
poti da o fuga pina la gara de nord ? cu un telefon in prealabil ? daca nu poti asta e: eu nu am cum sa plec de la servici. mai ales acum cu criza asta.
shobby_ams
nu.. nu mi-ai lasat numarul.. uite numarul meu ... 0767.222.220 si maine as puta sa vin cu ele... ca am un drum acolo
george_scala_2004
QUOTE
nu.. nu mi-ai lasat numarul.. uite numarul meu ... 0767.222.220 si maine as puta sa vin cu ele... ca am un drum acolo


scuze, 0751192471. in jur de ce ora ?

george_scala_2004
adjudecat !

sobby, mai am ceva, stii de ce te-am rugat.

se cheama Carenaj roata fata stanga, Carenaj fata dreapta si Carenaj roata fata dreapta. nu imi trebuie protectiile !

daca gasesti, inclusiv cu elementele de fixare, te astept.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.