Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MP3 player Megane 2.2 + Boxe
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Razor
Vand MP3 player de pe un Megane 2.2 si cele 4 boxe aferente in stare foarte buna.

Pret:
- player : 350 RON
- boxe : 160 RON
suntaldracu
Salut...sunt dispus sa iti iau cd-playerul daca este cel cu mp3...eu am un megan 2.1 - este doar cd pe acest model...ma intereseaza daca ai idee si merge pe 2.1 sa mai functioneze si comenzile...daca merge e perfect ! 0761 67 46 07 / 0727 875 635 MIHAI ..
Razor
Salut,

MP3 playerul este cel original Renault. Legat de compatibilitate cu alte modele, nu functioneaza pe M2.1 deoarece MP3 playerul are un LCD, pe cand CD playerul are doar afisaz cu segmente.

MP3 playerul l-am probat la masina mea(vezi semnatura), iar partea de afisaj si comenzile de pe volan sunt inactive.

Numai bine,
Vali
Razor
up pentru un sistem audio de exceptie...
DanCVA
Fac si eu o completare. Dupa cum s-a mai scris pe forum pe Megane 2.1 radioul este TunerList, iar pe 2.2 este UpdateList si nu sunt compatibile comenzile de pe volan si afisajul.
Cat priveste cele doua tipuri de afisaj de le Megane 2.2, cel matriceal mare si cel cu segmente sunt la fel de compatibile cu radioul UpdateList. O spun in cunostinta de cauza, pentru ca am luat un MP3 Update List de pe un Megane 2.2 cu afisaj matriceal si am pus pe al meu, care are afisaj cu segmente.
Razor
Multumesc pentru precizare.
Ryk
eu am 2.1 si am update list. La mine o merge?
Razor
Pacat ca nu esti din TM sa putem incerca.

Dar daca dancva zice ca se potriveste, atunci posibil... eu am Tuner List si nu merge, deci la tine posibil sa se potriveasca.
anjelian
salut,

este cel original de megane?
Razor
MP3 player-ul s-a dat, au ramas boxele pentru cine e interesat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.