Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante aliaj laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ovidy
Vand 4 jante aliaj originale laguna, doua din ele au fost lovite si indreptate dupa cum se vede si in poze, dar merg fara probleme(am rulat cu ele circa 5000 km fara nicio problema).
Se vand impreuna cu un set de capace noi din comert (cele din poza) purtate doar 2 zile pt ca mi-am cumparat jante.
Pret de criza 3oo RON.
Mai vand 2 capace originale renault(o sa vina si o poza). Pret 50 lei[attachmentid=1627524092] [attachmentid=1627524093] [attachmentid=1627524094] [attachmentid=1627524095]
ovidy
up!
jante tabla originale renault!! ... astept oferte ...NU comentarii
cus
sunt de tabla nu de aliaj...
ovidy
Up!
16'' 5x108
ovidy
Up!
defecturullz
mai ai jantele? m-ar interesa. id: defecturullz sau 0745809074
ovidy
Up!
tibirk
QUOTE(cus @ 18 May 2009, 23:14)
sunt de tabla nu de aliaj...
*




Nu sunt jante de tabla, sunt jante de aliaj. Nu vorbiti in necunostinta de cauza. Daca nu era aliaj de magneziu la grosimea aia cantarea 100 Kg janta....
ovidy
Up!
ovidy
up!
ovidy
Up!
lukhian
Salut, daca mai este valabil anuntul lasa-mi un numar de telefon pe pm si le iau eu, din ce oras esti?....trimiti si prin curierat daca nu suntem vecini smile.gif
ovidy
Up!
sfinxgo
poze cu capacele?
ovidy
Up!
Week-end-ul asta o sa fac poze cu cele doua capace renault.
ovidy
Jantele s-au dat.
Au ramas cele doua capace, modelul din poza(50 ron ambele). Poza e imprumutata de pe forum, nu am reusit sa fac o poza live smile.gif
luckycretzu
salut capacele sunt pe 15 sau 16?
ovidy
Capacele sunt pe 16'' . Au venit si pozele reale!
ovidy
Up!
ovidy
Up! 50 lei doua capace renault.
ovidy
Up!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.