Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pitura catalin
2004 pret 7800 negociabil sau schimb cu auto mai ieftin,piele gps,full electric,xenon,jante 17,etc tel 0741553708 adi 0744867476 cata
pitura catalin
up
pitura catalin
hai la 7500 nu se baga nimeni
patronul_alex
ce motor are ,cati cai si kilometri?
pitura catalin
laguna e din iunie 2004 are 151 000km reali arata beton si e super,super intretinuta.are distributia si toate filtrele noi

24 May 2009, 21:53:
motor 1.9 dci 120 cai,senzori parcare,parbriz heliomat,oglinzi rabatabile electric,navi mare color,sonorizare originala bosse,incalzire in scaune,scaune cu memorie,regulator de viteza,eleron,volan piele,spalator faruri etc
golfy03
salut!
schimbi cu un modus+diferenta?
pitura catalin
da te rog mai multe detali: motorizare, an de fabricatie, km la bord, dotari, si te rog pune mai multe poze cu el si interiorul. la ce pret e masina si la ce diferenta te-ai gandit tu. suna daca vrei pe nr 0741553708 adi.
golfy03
Salut!
Modusu e privilege,adica full.Motor 1.4 16v,100 cai,jante OZ puse acu vreo luna jumate si anvelope noi dunlop sport01,are 55mii de km,din 2005.Tre sa-i fac distributia sau daca ne intelegem ti-o fac cadou.Atasez niste poze.Ti-as mai da o diferenta de 1500 de euro pt laguna.O sa vb la un tel mai tarziu.
ionutzmi
un clio symbol fab2002 tear innteresa ?
cit ai mia vrea diferenta ?
(am anunt cu el aici pe bursa dak vrei sal vezi)
pitura catalin
clioul a fost cumparat din romania? pt clio mi-ar mai trebui 3500 euro diferenta. daca masina e ok.

28 May 2009, 09:03:
pt renaultul modus diferenta este de 2300 euro, eu zic ca e un pret ok.
AdrianoBoy
un clio symbol din 2005 cu 64000 km in bord revizie facut itp 2011 geamuri elctrice cu impuls,AC senzori parcare,volan piele,alarma cu pager motor1.4 75 CP,te-ar interesa..??
pitura catalin
da te rog mai multe detali despre msina, an fabricatie si pune niste poze, interior exterior. mar interesa dar in functie si de diferenta. care e diferenta care esti dispus sa o dai? daca vrei suna pe nr de tel: 0741553708 si vb mai multe si ne intelegem
Bongiovi
salut schimbi cu laguna 2 a mea vezi topic mai sus de tine si ce diferenta vrei merci
pitura catalin
pune te rog niste poze cu laguna sa vad cum arata exterior si interior.
Bongiovi
http://www.reno.ro/Vand-sau-schimb-Renault...ge-t150035.html


aici sunt poze cu laguna e impecabila apropo tu la dotari nu ai sinteza vocala sau ma insel? in rest cred ca ai tot
pitura catalin
nu are sinteza vocala intradevar, dar in rest tot are masina se vede in poze. diferenta cu masina ta 1500 de euro la combinatie. la vanzare e altul pretul. e anuntul pt laguna. bongiovi

30 May 2009, 16:11:
cat est dispus sa dai diferenta pe langa megane? pt cry79.
Bongiovi
salut masina necesita schimbat ceva la ea?! distributie sau filtre sau amortizoare ceva bucse punte spate ....eu am schimbat tot la ea si stiu cam boala lor ma refer aici la bucsi punte spate . masina mea nu mai trebuie bagat nici un banut in ea ofer o diferenta de 1000 euro si batem palma .
segcm
Un schimb cu a mea?
Megane HB 2004 1.9dci dynamique
150k km reali si arata excelent

CRY 79
QUOTE(pitura catalin @ 30 May 2009, 16:09)
nu are sinteza vocala intradevar, dar in rest tot are masina se vede in poze. diferenta cu masina ta 1500 de euro la combinatie. la vanzare e altul pretul. e anuntul pt laguna. bongiovi

<span class='edit'>30 May 2009, 16:11:</span>
cat est dispus sa dai diferenta pe langa megane? pt cry79.
*



Este masina ta . Spune tu cam cat vrei. Meganul nu necesita nici o reparatie sau revizie. NU ARE NICI CEA MAI MICA PROBLEMA.

30 May 2009, 21:59:
Este inmatr. in martie 2009. Am facut in Rom. doar 4000 Km.
Bongiovi
intrebarile erau pt pitura catalin vizavi de laguna lui nu ma intereseaza meganu as vrea megan dar nu varianta break si il vreau neaparat cu clima nu aer conditionat ti-a mai specificat cineva asta pe topicul tau e o mare diferenta intre clima si a/c
pitura catalin
pt bongiovi. laguna mea arata impecabil si nu trebuie facut nimic la ea toate sunt noi acum o saptamana am schimbat si placutele de frana tot e super ok la roti, nu bate nimic, are telescoape noi, bucsile toate scimbare, capetele de bara, bieletele de directie, bucsile de la bara stabilizatoare, rotulele. toate sunt ok pe masina. si pielea si interiorul arata ca nou nout, masina arata beton. 1250 euro si batem palma.

1 Jun 2009, 08:41:
pt cry 79. si laguna mea arata foarte bine si nu trebuie facut nimic la ea si nu trebuie schimbat nimic. la schim cu meganul mi-ar trebui o diferenta de 2500 euro, uitate la dotarile de la laguna si o sa vezi ca are absolut tot pe ea.

1 Jun 2009, 13:42:
pt pitzy-is; frumos meganul intradevar dar si laguna e foarte frumoasa si arata foarte bine si interior si exterior si e cu tot pe ea. diferenta mi-ar trebui la scimb cu meganul 2300 euro. dar cred ca mai bine am vb la tel. daca vrei sunama pe nr 0741553708.
adi 83
hai baieti ca mi-am facut si eu cont nu mai ofera nimeni nimic?7500 negociabil
soasyyy
iti dau o dacia logan si diferenta pe MOJO ( iti faci manusi,fular,sapca si mai ramai cu blana pentru a o agata la oglinda sau pe antena de la logan biggrin.gif ce zici?? batem palma???
adi 83
oferta valabila 7500!!!
adi 83
oferta valabila la 7500 euro neg. accept variante
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.