Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] masina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ZTV
anunti valabil pt un coleg de al meu.

Cumpara o masina pana in 1400 euro. Sa fie inmatriculata, sa aiba ITP, si sa fie in stare de functionare..... orice marca.

pret max cat ofera el : 1400 euro

ID: gberetan

il cheama Gabriel Beretan.
Tossi
Am eu masina mea pe bursa...se incadreaza in cerintele prietenului tau...pretul pe topic.
johnnyfx
http://reno.ro/-VAND-RENAULT-25-t149426.html
ZTV
am vb cu el, dacia nu vrea iar renaultul e cam mare pt oras.....

motanpaul
Un golf 2 diesel(motor de 1,6), consum 5%.Uitate pe autovit, cu siguranta trebuie sa gasesti un golf 2 daca nu diesel, benzinar sigur gasesti.Si masinile alea sunt foarte fiabile.Bafta
ZTV
up
VICTOR AG
O DACIE il intereseaza pe prietenul tau?E din '96,3500 ron neg.

[attachmentid=1627526575] [attachmentid=1627526576] [attachmentid=1627526577] [attachmentid=1627526578]
ZTV
pai nu prea vrea dacie...... blink.gif
george_scala_2004
...pai...prietenul asta...ce vrea exact: dacia, nu renault nu, aia nu, aia nu...
ZTV
chiar acuma am vb cu el...vrea:

tico
golf II
opel vectra, corsa sau kadett
renault 21
passat ( 1987 - 1994 )

Nici pe ruptul capului nu am resit sa-l conving pt Dacia. Si am vazut cu 1300 euro dacia pe injectie in stare buna.
Asta este, anuntul e valabil pana vineri.
R19/16v
Va rog sa nu postati daca nu oferiti ce cauta initiatorul topicului!

Orice abatere ulterioara va fi sanctionata!
tilicaru
renault 5 din 87 pus la punct recent facut tot schimbat bucsaria capte de bara pivoti biletele , astazi schimbat lichidul de frana schimbat tamburi , cilindri de la frana pe spate , kit de gtt pe el asigurare la zi itp la zi , proprietar unic .

ym : alex2claudiu
fiderzen
un opel kadett GSi din 88 negru...4 usi.geamuri electrice fata,servodirectie,trapa...etc......nu il intereseaza?....1400 euro....





aly_geo2001@yahoo.com ....pt poze dak e interesat
codrin_1300
am un prieten si are un tico din 2001 de vanzare 50 de milioane, are 123 de mii masina si ia facut de curand motoru` ca a facut rost de piese , nu stiu exact da este al 3 proprietar parca, practic fiind al II-lea . Masina a fost luata pe leasing si de aceea sau schimbat proprietarii dar a fost a aceluiasi om, cauciucuri bune planetare noi parca pt mai multe detalii o sa iti dau un mail cu nr lui de telefon daca vrei
masina e alba are sistem audio sony cd-player + boxe, masina ingrijita perfecta pentru oras
ZTV
am transmis ofertele
ZTV
up
Adi R5
salut,
mesajul meu sa sters ori a fost sters..ori a picat netu...daca este "up" inseamna ca e de actualitate...

opel corsa A, 2+1 usi
an: 1993, inmatriculat persoana fizica
motor benzinar de 1.2 i , 33kw/45cp
itp+rca valabile. Baterie noua.
jante AL cu gume 175/60R13.

user posted image

mai multe informatii la telefon 0744 77 05 75.

tiberiu27
Vw Passat pe care-l cunosc- motorul merge excelent, tablaria nu prea- da sigur mai tine 2-3 ani


http://cautare.mobile.ro/vehicule/searchre...ar=1991&lang=ro
ZTV
opelul oil intereseaza. O sa te suna azi sau maine
ZTV
se pot inchide . Omul a ales un Tico din '99, alba, 116mii la bord, in stare perfecta de functionare la pretul de 900 euro !!!
Adi R5
sa-l stapineasca sanator si fara evenimente in trafic! (am avut si io de asta)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.