Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ykyady70
Vand 4 bucati jante aliaj 15" echipate cu cauciucuri noi rulate 50 km. Rotile sun echilibrate, gata de pus pe masina.
Jantele sunt fabricate in Germania sub brend-ul "Aluette". Cauciucurile au urmatoarele dimensiuni: 195/65/15. Pret usor negociabil, 1000 lei setul. Tel: 0764 501 227
stelpop
Ofer 100 euro pe jante! daca exista si combinatii cu doritori de gume separat ar fi bine pentru toata lumea, cred! De unde esti?Jantele sunt complete? Capace, inele, prezoane.Eventual ar fi de folos si un ET, un J.......:
cridaia
ofer 170 eur complete.....dar da restul detaliilor (Capace, inele, prezoane, ET),si ce distanta este intre prezoane ? de unde esti ?
ykyady70
Distanta intre prezoane este 100. Am prezoanele toate. Nu am decat un capac; restul le-am pierdut ..din pacate. Nu am inele de centrare. Eu sunt din Bucuresti.
cridaia
ET ? legat de pret ? transport ?
ykyady70
200 euro ultimul pret.
ykyady70
Nimeni interesat ?
Flamingo
Ofer 4 jante de 14'' echipate cu cauciucuri (2 GoodYear si 2 Debica destul de noi) + diferenta de bani din partea mea. Sunt din Bucuresti. Astept raspuns. Merci.

cridaia
ce ET au ? si cum spuneam 170 eur.
Flamingo
Nu inteleg ce inseamna ET. Daca e vorba de distanta dintre prezoane, aeasta este 100.
cridaia
este cu totul altceva............gasesti aici 090.gif
http://www.matey-matey.com/alloy-wheels.shtml#4

ykyady70
Nu stiu ce ET au si nici sa il masor nu stiu. 200 euro este ultimul pret. Macar banii pe cauciucuri sa-i scot, iar jantele cadou la banii astia. Cauciucurile sunt rulate 50 KM !!! deci sunt noi. am si garantie la ele.
cridaia
din cauza lipsei capacelor ii scade pretul la jante......170 eur.
wolf_ciprian
ET iseamna cat de mult sa iasa roata in exterior cu cat este et mai mic cu atat janta iese mai mult in exterior cat este mai mare cu atat janta intra mai mult in intrior
ykyady70
750 de lei si sunt ale tale ...ok?
ykyady70
Revin cu noi informatii:
- Jante aliaj 7J x 15" echipate cu cauciucuri noi rulate 50 km.
- Distanta intre prezoane 100
- Nr prezoane = 4
- ET = 38
- Cauciucurile au urmatoarele dimensiuni: 195/65/15.
- Rotile suntechilibrate, gata de pus pe masina.
- Jantele sunt fabricate in Germania sub brend-ul "Aluette".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.