Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Chrysler 300m, inmatriculat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
devianc3
Vand Chrysler 300m, 11/2001, aproximativ 113.000 km, motor 3.5 V6, 265 CP. Ca pachet de dotari, este full option pentru acel an. Masina este inmatriculata si se afla intr-o stare impecabila. Din nefericire, nu am poze, decat ce am gasit pe un alt forum, unde postase un amic de-al meu acum vreo 2 ani, alt anunt de vanzare. Daca se arata cineva interesat, am sa ii dau link-ul pe PM, si eventual am sa revin si cu poze.

Pret: 5100 EURO NEGOCIABIL
Telefon: 0733.338.338
devianc3
Anuntul este valabil in continuare. Singurul defect care il are masina este parbrizul crapat datorita metodei romanesti de a pune criblura pe drumuri. Recent s-au schimbat consumabile in valoare de 500 de euro.
devianc3
Upsie daisy.
devianc3
Up...
devianc3
up...
devianc3
up...
adyxxx87
dak era 300 C ti-l luam
devianc3
up
Adi86
Care este consumul mediu?
Masina este import din SUA?
devianc3
Consumul mediu al masinii este de 10-11L/100Km, depinde cum o conduceti. Se poate scoate si mai jos de atat, la fel cum se poate scoate si mai mult. Masina este modelul european, cu semnalizatoarele portocalii, cumparata de noua de la Tiriac-Automobile.
devianc3
up
devianc3
up..
TwistR
de vis masina , 3.5 v6 8-> , up si de la mine , pacat ca n-am atatia bani de impozit + asigurari smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.