Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Daewoo Tico 1200 lei ron
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sacalo
Se vinde un daewoo tico din 1999 213000 km la born , este inmatriculat pe firma , motorul merge foarte bine, tabla in stare buna, usi hayon, capota in stare foarte buna, cauciucuri cu jenti pe 12' in stare buna toate 5 , masina are infundata usor aripa dreapta fata , vt expirat, asig , cartea de identitate este pierduta, iar firma pe care este inmatriculata este in lichidare , am numarul patronului pentru cei ce vor sa o inmatriculeze, masina este functionala ,culoare verde inchis, pretul este de 1200 lei . pentru alte detalii 0752277622
sau mess. cipri_the_one@yaho.com masina este in cluj .
Sacalo
masina se poate inmatricula dae multa hartagoraie, pt cine tine neaparat e posibil, 11 mil ultimul pret , o sa revin cu poze
Sacalo
poze cu masinuta ,, eventual dezmembrez.
bashtalu
ce inseamna multa hartogaraie?
Sacalo
inseamna ca firma e in lichidare adica o dat faliment, am nr de tel a lu patronu, firma figureaza la finante cu datorii si dinasta e mai complicat . eu am talonul masinii , daca aveti nevoie de piese il pot si dezmembra
Bodanel1982
Ai si cartea masinii?
lucianm
QUOTE(Bodanel1982 @ 3 Jun 2009, 21:17)
Ai si cartea masinii?
*



a zis mai sus ca a pierdut-o
Sacalo
Up! masina se vinde intreaga la 12 mil cu contract de vanzare cumparare si se da talonul masinii , sau o dezmembrez, daca sunt doritori de piese motor etc... scrieti pe mail , tel sau lasati si aici pm , o zi faina
murfi
Daca firma este in faliment nu s-a pus sechestru pe toate bunurile mobile si imobile?

Sacalo
nu pentru ca sa facut contract de vanzare cumparare intre firma si cumparator , si sau dat toate actele cumparatorului, masina nu sa inmatriculat pe cumparator ca avea vt si asig valabile, intre timp firma sa inchis, cartea sa pierdut, iar titularul din carte este tot firma, pt ca sa elibereze duplicatu trebuie imputernicire sau fisa de inmatriculare...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.