Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Goodyear Eagle NCT 5 - 205-55-16
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bogdan-Adrian
Cumpar 1 bucata Goodyear Eagle NCT 5 - 205-55-16 .....91V (parca asta e indicele care le au cauciucurile cu care vin meganurile din fabrica).
Nu ma intereseaza cauciuc uzat, doar nou (eventual de pe o rezerva care n-a fost folosita).

Astept oferte, multumesc.
Bogdan-Adrian
Up
crisadatyres
am eu noi la vanzare la pretul 350ron bucata
Bogdan-Adrian
Multumesc dar............. nu caut un pret mai mare ca cel din magazin nono.gif . Probabil trebuia sa specific asta in prima postare

http://www.smartbuy.ro/sbPD_GOODYEAR-GOODY...55R1691V_268987
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Thor1983
Una bucata Goodyear Eagle NCT 5, rezerva de pe Megane, foarte putin rulat (adica a fost folosit de 1-2 ori) la 300Ron te intereseaza?
Bogdan-Adrian
Multumesc de oferta Thor1983 dar pretul este mare pt mine.
Eu astept o oferta cu un pret pana in 200 ron, deoarece in link-ul aratat mai sus este 310 ron. De la acel magazin se elibereaza factura (deci pretul are inclusiv tva) si are si garantie. Ma gandesc ca de la un "particular" ar trebui sa-l gasesc cu mult sub pretul pietii.
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
Bogdan-Adrian
Up
tiberiu27
Are cineva din Bucuresti la 200 ron noi 0724088867
L-am gasit pe net, nu-l cunosc - poate te ajuta informatia.
cand am citit topicul, m-am gandit sa-mi imperechez rezerva, dar nu prin curier.
bafta big_wheel.gif
Bogdan-Adrian
In cursul zilei de astazi am sa-l sun, multumesc.
Bogdan-Adrian
Multumesc mult tiberiu27.
L-am sunat atunci si am rezolvat, era nou-nout cu eticheta pe el. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.