Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] inchideri centralizate sau acuatori!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
emilio
Am cateva inchideri centralizate noi.Si eu le folosesc de cativa ani pe cateva masini-Dacia Supernova,Dacia berlina,Cielo,Peugeot-fara probleme deosebite si cu minimum de intretinere.Am si pentru masini cu doua usi,dar si separat pentru deschiderea portbagajului din buton sau din telecomanda.Detalii la emilio100ro@yahoo.com sau 0727364388.Produsul are partea electronica,patru acuatori de calitate,cabluri de conectare,dispozitivele de prindere si actionare.Pret pt 4 usi-50 ron,2 usi 35 ron,deschidere portbagaj 15 ron.Se trimit prin posta sau curier.Mentinez ca am vazut produsul la vanzare pe situl la cateva firme cu 70 ron.Ofer garantie prin schimbarea produsului. Am vandut pana acum cateva zeci de inchideri complete pe toate siteurile de profil si nici macar o singura reclamatie sau schimbare pe garantie.Feedback aici-
http://www.daciaclub.ro/-VAND-inchideri-ce...ml#entry1767249
DannY_SmekeruL
unitatea centrala de la kitul acela XPO nu vinzi.sunt eu interesat.
emilio
Am si te ajut cu placere.O sa-i rog pe cei care cumpara de la mine sa bage plus sau minus ca sa vada lumea seriozitatea prin feedback sau partea trista. smile.gif
DannY_SmekeruL
super multumit de unitatea centrala.merge perfect.cumparati cu incredere
emideac
cum trimiti???prin curierat??ca m-ar interesa si pe mine......
emilio
Ma bucur ca esti multumit de livrare la domiciliu...sau aproape.Se pot trimite prin curierat,dar mai ales prin posta la un pret mai mic.Daca este mai de aproape cand am drum iti pot aduce ca eu nu prea stau locului.Baiatului cu comanda de mai sus s-a intamplat sa am drum la Bucuresti chiar azi desi vorbisem ieri.Puteti comanda direct prin sms la 0727364388 sau la telefon.
guiutz
am inchiderea asta http://www.autoaccesorii.ro/standard_products.php?id=3975

imi mai trebuie actuatorul pt portbagaj + fire si ce mai tine de el.

Mentionez ca le montez pe un Renault 11. Se potriveste??

id mess: guiutzu
emilio
Sunt universale si se potrivesc.Pt porbagat 15 lei + transport.Lasa-mi adresa pe pm sau sms la nr:0727364388. tongue.gif
emilio
Stoc nou.
emilio
Inca o inkidere pleaca azi la Urziceni.Inca 4-5 complete pe stoc.0727364388 Comanda se poate face si prin sms.

19 Jun 2009, 15:53:
Inca o comanda a plecat spre Onesti.
emilio
De actualitate.Prima comanda beneficiaza de portbagaj gratuit.
emilio
Pesoanele care sunt din sud-estul tarii le mai pot scuti de transport pentru ca sunt destul d emobil prin zona.
garlic_dog
QUOTE(emilio @ 21 Jun 2009, 21:34)
De actualitate.Prima comanda beneficiaza de portbagaj gratuit.
*




Una la baiatu' pentru 4 portiere si portbagaj ( ca e inclusi).

Trimit adresa? Vreau posta normala.
emilio
Da-mi o adresa pe mail,pm sau sms la 0727364388.Am aruncat un ochi prin magazine si am vazut ca nu prea se gaseste inchidere sub 70-80 de lei.Sa nu mai vorbesc de faptul ca cele vandute de mine sunt foartefiabile-nu am avut inca probleme cu vreun motoras sau comanda.
emilio
O inchidere completa cu bonus acuator de portbagaj a plecat spre Piatra Neamt!
sweetboy89
are si telecomanda? sau fara?
emilio
Fara telecomanda.Cele cu telecomanda s-au dat,dar sunt scumpe si nu se merita.
emilio
Inca doua inchideri complete si doua de porbagaj!
garlic_dog
QUOTE(emilio @ 29 Jun 2009, 11:34)
O inchidere completa cu bonus acuator de portbagaj  a plecat spre Piatra Neamt!
*


Si a si ajuns luni. Multumesc!! Calitate si seriozitate. Acu' sa vad cand o sa montez totul ca am treaba prin Sibiu cu o licentza pe 15.07.
emilio
Sa o folosesti cu placere! biggrin.gif
ursul_bipolar
Prin bucuresti ajungi? Vreau si eu o inchiedere pt portbagaj.
emilio
Da-mi un sms cu nr de telefon ca mai ajung ocazional.0727364388
emilio
Inca 2 inchideri complete si 6 de portbagaj.
emilio
Inca 1 completa,1 pt coupe si 4 portbagaj.
emilio
De actualitate!
GABONE77
as dori si eu un actuator pt o usa (stanga) de solenza. cat ma costa si de unde il pot lua? asiguri si montaj?
emilio
Te pot ajuta cu unul.15 ron plus 7 transportul.Nu asigur montaj,desi nu este complicat de montat.
Lucian MC
Imi cer scuze ca iti zic asta Domnul emil da ai incurcat comenzile!
Am cerut actuator de portbagaj nu normal!
emilio
Sunt absolut una si aceiasi.Posibil sa nu mearga la tine.Poti sa mi-l trimiti inapoi si iti inapoiez banii.
StefanT
Salut! Ma intereseaza un motoras pentru deschiderea portbagajului la Megane1. Ai asa ceva? La ce pret? Merci anticipat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.