Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante de tabla 13" 4*100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
twingo_buc
vand jante tabla prindere 4*100, cu anvelope Continental EcoContact, nu sunt tocite, dar 2 sunt crapate pe margini. sunt 155/70/R13. dau bonus si un set de capace pe 13 3 sunt bune unul din ele trebuie prins cu "soricei" dar nu e spart nu nimic numai ca nu mai sta fix. Anvelopele nu au galme iar jantele nu sunt sudate, indoite roluite sau mai stiu eu ce alte minuni. PRET: 200 RON . nu se vand pe bucati, numai capacele le dau separat cu 30 de RON. asta nu va insemna ca voi scadea din pretul rotilor. cine cumpara jantele de tabla va avea si cauciucurile si capacele bonus
coronarian
QUOTE(twingo_buc @ 3 Jun 2009, 12:44)
vand jante tabla prindere 4*100, cu anvelope Continental EcoContact, nu sunt tocite, dar 2 sunt crapate pe margini. sunt 155/70/R13. dau bonus si un set de capace pe 13 3 sunt bune unul din ele trebuie prins cu "soricei" dar nu e spart nu nimic numai ca nu mai sta fix. Anvelopele nu au galme iar jantele nu sunt sudate, indoite roluite sau mai stiu eu ce alte minuni. PRET: 200 RON . nu se vand pe bucati, numai capacele le dau separat cu 30 de RON. asta nu va insemna ca voi scadea din pretul rotilor. cine cumpara jantele de tabla va avea si cauciucurile si capacele bonus
*


poze ceva?
twingo_buc
jantele sunt negre cele de tabla, iar capacele sunt ca cele din poza alaturata. poze reale zilele astea.
twingo_buc
up! accept si unele schimburi smile.gif
twingo_buc
sus
NYCKO22
pune poze fara capace ,si mai de aproape pentru a se vedea daca au lovituri !!!!
twingo_buc
scuze da am avut niste examene maine poze si le pun
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.