Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bravo Admin
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Diverse - Dacia Solenza
AleXuTzU_Tau
In sfârșit sa gândit cineva si la noi......ca de ajuns ne-a criticat lumea ca vorbim despre altceva în anumite TOP ICURI.........bafta la toata lumea.....
andr3y_yoo
da buna idee cu "diverse" cheers.gif
Boris08
Dap...era necesar,pt a diminua off-topicul......
Maskatu
Multumiri pentru spirijinul acordat. Si multumesc pe aceasta cale din nou, domnului administrator alexv, care a avut bunavointa de a ne ajuta. Eu am pledat atat pentru super nova cat si pentru solenza. Pentru ca si cei de la solenza aveau nevoie de "diverse" pentru aerisirea celorlalte 3 categorii. Sper sa va fie de folos biggrin.gif

baftaaaaaaaa
GeorDanny
Multumimmmmmmmmm smile.gif
Acum sa trecem la lucruri mai serioase smile.gif , spuneti`mi si mie va rog daca gasesc pleoape pentru solenza , unde , si la ce banii ?
La bursa nu am vazut tongue.gif
romanvs
In sfarsit ,avem "Diverse" in sectiunea Solenza.
Multumim ! smile.gif
bolidu
Pleoape face tipul din Baia Mare dai pe google "pleoape solenza" si gasesti acolo. Eu am dat pe ele 70 lei acu` 3 ani. Spor !

P.S. Mijto ideea cu "diverse" la sectiunea solenza.
tataiedaciotul
Super bine!... 124.gif
benkenobi
daca tot suntem la diverse hai sa spun ce am patit. mi-au cazut bucati de tencuiala de pe bloc in sera cand a fost furtuna.
asa ca acum am plafonul infundat si doua mari gauri in plafon. sad.gif
acum am aer conditionat radmasa.gif
cu ocazia asta fac si insonorizarea plafonului.
sunt inca in cautare de un service care sa faca treaba buna ( mai putin dezechiparea si echiparea masinii pe care o fac eu).
bafta tuturor.
b64chr
Desi nu am fost un sustinator al noilor sectiuni Diverse-DSN si Diverse-SLZ (dar nu am fost nici impotriva), salut deschiderea lor.
Va atrag insa atentia ca nu e Cafenea si nici Diverse. Se deschid topicuri care au legatura stricta cu SLZ, dar nu se incadreaza in celelalte trei sectiuni. Un exemplu ar fi topicul "cum o inveti, asa o ai", pe care tocmai l-am mutat in noua sectiune.
Va rog ca de cate ori semnalati un topic incadrat in alta sectiune decat ii e locul sa dati report, nu sa scrieti asta intr-un post.
radiozipp
aici trebe sa o dam in diverse nu?
Solenzul
Ceva de genul asta. drunksinging.gif
raul78
fratii solentzisti de unde pot lua si eu un manual cu piesele componente de la solenza care sa explice unde se afla si ce rol au.ca tot citesc pe aici de tot felu dar nu pot sa le identific pe masina ,recunosc ca stiu doar volanu si rotile unde sunt in rest cam nimic .cind am luato nu avea proprietarul nici o carte tehnica sau ceva de genu la ea.asa ca am decis sa fac rost si sa ma ocup de noul meu hoby .va multumesc anticipat pentru ajutor blush.gif
AR-18-MOS
QUOTE(radiozipp @ 5 Jun 2009, 12:35)
aici trebe sa o dam in diverse nu?
*


Nu, aici ar trebui discutat tot ceea ce nu se incadreaza la celelalte sectiuni SLZ. Pentru a o "da in diverse" exista Cafeneaua.
radiozipp
QUOTE(AR-18-MOS @ 17 Jun 2009, 17:18)
Nu, aici ar trebui discutat tot ceea ce nu se incadreaza la celelalte sectiuni SLZ. Pentru a o "da in diverse" exista Cafeneaua.
*



era o gluma...si apropo...parerea mea e ca tu nu te incadrezi in acest thread si nici in aceasta categorie....
AR-18-MOS
E dreptul tau sa ai o parere. In ceea ce ma priveste, parerea ta despre mine nu ma intereseaza si e nula pentru mine. Si pentru orice alte pareri, exista PM-ul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.