Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] folie auto decupata pe contur
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adytt
Vand folie auto decupata pe contur

(folia este decupata si optimizata pentru conturul geamului - se monteaza rapid din "buza geamului', o puteti monta singuri fara prea mare efort)

tipuri de folie disponibile :

1. folie normala

2. folie omologata DRK antiscrach (se ofera timbre + cerificat)
nuante disponibile : light black; black, dark black; super dark black


3. la cerere pot aduce si folie omologata Llumar


Modele disponibile :

folie pentru DACIA 1310 laterale spate + ( luneta dintr-o bucata ) - 30 ron folie normala,
- 120 ron folie omologata

folie pentru DACIA 1310 laterale fata - 25 ron folie normala
- 65 ron folie omologata pentru fata (20 %)
pentru ambele modele - cu reglaj oglinda interior si exterior

intr-o saptamana sper sa aduc si folie pentru LOGAN BERLINA si MCV

in decurs de 2 3 saptamani va fi disponibila folie si pentru SLZ, SN daca se arata lumea interesata

maine o sa uplodez poze si un filmulet cu aplicarea foliei pe geamuri
kobra_bc
pentru o dacia break din 98 doar lateralele, toate 6 cat costa?omologata bineinteles
adytt
up cu pozele

in prima imagine se poate vedea folia decupata pe conturul geamului

in cea de-a doua imagine se observa folia optimizata dupa conturul chederelor

im poza se poate observa cum arata folia in realitate

urmeaza in cursul zilei de astazi si un filmuletul cu aplicarea foliei
tkx
ma intereseaza pt logan berlina 4 laterale si luneta. de asemenea vreau sa stiu pretul pt omologata si ne-

multumesc
nicu 074
aduci si pentru geamurile fata la logan?
adytt
salut aduc si pentru laterale fata si laterale spate si luneta pentru Logan , dar cam intr-o saptamana, inclusiv folie omologata pentru fata

momentan am doar pentru dacia 1310 dar in max o saptamana va fi disponibila si pentru logan berlina si MCV
nicu 074
folia de fata de logan este omologata si are si certificat. nu?
bolidu
Pentru alte modele de masini confectionezi ?
gheorghita88
decat omologarea cat costa
adytt
aveti pm
kobra_bc
pe mine cu break-ul mai uitat? sad.gif

in ultima poza, aia cu masina e cea mai inchisa nuanta?
adytt
am realizat laterale spate si fata pentru logan berlina - mai am luneta si o sa postez aici in 2 -3 zile
sorin1983
Nubira 1?
adytt
sal nubira nu
silvano
decat omologarea cat ma costa?
lau_maniak
si pe mine tot omologarea ma intereseaza
adytt
sal omologarea 80 ron
silvano
imi trimiti omologarea prin posta?are timbre rar?e valabila sau e scanata? ca sapt viitoare trebuie sa ma duc la rar cu masina,si nu vreau probleme.Omologarea este doar pentru spate?
adytt
silvano ai pm cu toate explicatiile
lau_maniak
adytt vreau si eu omologare
sergiu-iulian
salut.deci numai omologarea cat ma costa?
si pt supernova ai folie?super dark black.ms
drog
sunt si eu interesat doar de omologare. dami si mie niste informatii cum procedam

ps: am solentza . ms
adytt
aveti pm
guiutz
o omologare cat costa pt laterale fata-spate si haion?
sweetboy89
scuze ca ma bag dar eu personal am dat 99 RON pe folie 50cmX600cm + certificat de atestare (omologare). cam exagerezi cu preturile. verificati pe la piese auto daca are as ceva. folia este DRK Pitesti care vine cu 3 timbre+1 securizat de la RAR
adytt
asa si unde exacerez eu cu preturile tu ai cumparat folia un sul de 600 x 50 mm cu 100 ron , eu in schimb vand folia decupata pe contur cu 120 ron adica nu mai sta omul sa taie cu cutterul pe exteriorul geamului, timpul operatiunii de montaj reducandu-se la doar cateva minutete

daca tu personal cumperi folia si sa presupunem ca nu stii sa o montezi si mergi la un atelier specializat sau la un meserias din spatele blocului sa ti-o aplice cat te costa toata operatiunea ?

si inca ceva daca eu i-am oferit omului omologarea - asta inseamna ca am ramas cu folia care nu mai are nici o valoare. atata timp cat nu mai ai actele la ea este la fel cu orice alta folie de 7 ron
sweetboy89
si cat iei pe un sul fara omologare?
adytt
20 ron - dar pun pariu ca nu cumperi smile.gif
wind
pt slz cand faci ?
adytt
o sa incerc sa fie gata in 2 sapt
nicu 074
pentru opel astra caravan ai folie?
alindrgn
timbrul ala securizat unde se pune? poti sa imi dai te rog niste poze cu certificatul si cu timbrul securizat pe el? sau unde se pune? si dai doar timbrul securizat?
adytt
salut pentru opel astra caravan nu am - nu cunosc pe nimeni cu caravan sa pot scana geamurile

referitor la timbre - acestea sunt in nr de 2 unul vine lipit pe certificat celalalt se pune sub timbrele cu sigla firmei producatoare a folie - pe unul din geamuri

Omologarea = timbre RAR + timbre firma prod folie + certificat de conformitate

nu dau timbre simple
iooon_cic
si pana la uram pt un logan sedan cat costa fata spate plus luneta cu omologare????
cristi87
pt o DSN fata??fara omologare...??
alindrgn
QUOTE(adytt @ 18 Jun 2009, 23:01)
Omologarea = timbre RAR + timbre firma prod folie + certificat de conformitate

nu dau timbre simple
*



poti pune o poza cu timbrul ala de care ziceam? unde e el pus? ca daca e iau cu totul, dar vreau sa vad cum arata si unde e, si certificatul mai ales. poti si pe mess daca aici nu vrei, la id alin_drgn
parfum_originall
2 geamuri fata bmw e46, cu omologare, how much?

25 Jun 2009, 02:12:
2 geamuri fata bmw e46, cu omologare, how much?

25 Jun 2009, 02:12:
2 geamuri fata bmw e46, cu omologare, how much?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.