Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Vitrina, serigrafie si ace
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alindrgn
vand urmatoarele:

vitrina ceasuri Logan - poza 2 - pret 50 lei + taxe transport*
serigrafie MPI cu zona rosie de la 5500 rtpm - poza 1 - 50 lei cu acele normale, sau 60 lei cu ace de prestige rosii in totalitate + taxe transport*
acele rosii - poza 3 - le dau separat la 35 lei + taxe transport*

*7 lei taxe postale(coletul ajunge in 3-4 zile). la cerere se pot trimite prin prioripost (10 lei, dar ajunge a doua zi coletul) sau curier(CARGUS, pret aprozimativ 30 lei, tot a doua zi ajunge), caz in care transportul este suportat de dvs. pentru cei din brasov transportul este inclus in pret, adica me deplasez eu la destinatie.

preturi usor negociabile

ideale pentru cei ce vor sa le 'tuneze', ca sa le faca unice:)
alindrgn
sus cu anuntul
alindrgn
valabil. preturi discutabile
alindrgn
up .
alindrgn
sus sus
alindrgn
preturi negocialbile ! ! !
alindrgn
sus sus

20 Jun 2009, 19:19:
. up
alindrgn
negociabil !
cicisxn
Scuze de "offtopic",dar de cand cu manelele vad ca termenul unic e polivalent...ceasuri de-alea serigrafiate se mai gasesc....deci unde e unicitatea?
alindrgn
cauta tu unele la fel si dupa aia mai vorbim. nu le gasesti nicaieri de cumparat asa cum este asta. e facuta de baiatul care o are, si a facut-o cand era pe masina lui, acuma are serigrafie alba. si termina cu manelele ca o aberezi rau de tot. probabil ca ora e de vina. daca mai ai ceva de obiectat fa-o pe privat, aici e bursa nu cafenea.
alindrgn
valabil! preturi negociabile smile.gif
alindrgn
valabil ! ! !
alindrgn
up
Marian66
ajuta-ma si pe mine cu un sfat, in contul unui up gratis smile.gif te rog
vreau sa schimb culoarea foliei la o solenza, din albastru sa fac alb, pe ce material trebuie imprimat, eventual daca stii pe unde, daca ai asa ceva
multumesc
alindrgn
eu nu stiu, nu cred si nici nu am auzit pe undeva sa se poate imprima. e o filie de plastic putin grosuta, si nu am vazut pe nicaieri. poti sa incerci sa o vopsesti cumva daca chiar vrei sa ii dai alt look, dar te sfatuiesc sa iei una de la cineva care nu o mai foloseste si sa faci experimente pe ea
alindrgn
lavabil ...aaa valabil smile.gif
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
Steve From Oradea
Ofer 30 Ron pentru acele rosii cu transport inclus.
alindrgn
acele rosii s-au dat. raman restul la vanzare. preturi negociabile!!!
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
OFERTA!

vitrina +ace+serigrafie originale preferance+fm transmitter cu telecomanda = 60 lei
alindrgn
sus
alindrgn
sus

17 Aug 2009, 21:18:
se poate inchide smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.