Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] [SCHIMB] Jante super 5X108
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
claudiuslz
Vand / schimb set jante 15" impecabile , rulate foarte putin , ET43 , 6,5J , distanta intre prezoane 5x108 , sunt originale Volvo (de pe s40 2005 ) - merg pe Volvo , Renault , Ford , Citroen , Peugeot , Alfa Romeo .... tot ce e cu 5x108 . Preferabil cash sau schimb cu un set pe 15-16-17 , cu 4x114,3 distanta intre suruburi sau set anvelope pe 15", 195 sau 205/60 R15(205/55 R15) ....pretul discutabil si negociabil , schimb si cu diverse ....se poate discuta pe forum .
SUNT FOLOSITE FOARTE PUTIN , SE VEDE PE ELE CA NU AU AVUT CAUCIUCURI INCALTATE !

275euro
FDR
originale Renault cu tot cu anvelope si tot la 2nd hand sunt 250euro.

mai negociem?
Manuel
QUOTE(claudiuslz @ 11 Jun 2009, 09:19)
SUNT FOLOSITE FOARTE PUTIN , SE VEDE PE ELE CA NU AU AVUT CAUCIUCURI INCALTATE !
*




Cum le-ai folosit fara cauciucuri? unsure.gif
claudiuslz
QUOTE(Manuel @ 11 Jun 2009, 10:58)
Cum le-ai folosit fara cauciucuri? unsure.gif
*



Au fost incaltzate o singura data pe drum din Germania pana in Romania cand mi-au fost aduse ! ....

11 Jun 2009, 11:21:
" originale Renault cu tot cu anvelope si tot la 2nd hand sunt 250euro.

mai negociem? "

Nu stiu daca putem compara Renault cu Volvo ....dar nu conteaza asta si astea sunt aproape noi si daca nu sunt in cutie si le zici second ....tot ca aproape de noi le poti numi !

Fa-mi o oferta si discutam ! asta daca esti interesat
FDR
pe mine nu ma impresioneaza ca sunt Volvo sau Renault.. sunt doar puse de producatorul masinii si apare o sigla... care sigla nu ma pasioneaza in cazul de fata. sunt fainute, sunt pe 15, sunt pe gustul meu dar n-as da mai mult de 800 lei, in asta sa intre si transportul.

daca ai fi din BV sau ceva aproape ne-am intelege si cu anvelope...
claudiuslz
Fiecare cu gusturile si parerile lui despre producator si marca .... eu am cerut ceva , tu ai oferit . Pot spune ca daca dai 900 ron , am pe cineva care lucreaza la brasov si ti le pot trimite la sfarsit de saptamana , ca vine saptamanal acasa ! si pentru anvelope putem discuta
FDR
Volvo nu produce jante, le ia de la un furnizor, ca toti producatorii de autovehicule. iar daca eu aveam volvo, blv me ca ma durea rau de sigla, asa.... zau ca e neesentiala sigla. iar cum ploua cu oferte peste tine....
mai lasam sa mai treaca vreo 2-3 saptamani si mai tinem legatura.
claudiuslz
anuntu e pus de ieri ....mai vb !
FDR
15 seara si e plin de oferte. curge. ma sperie. poate mai lasi la pret.
claudiuslz
salut , daca erau naspa sau zgariate , lasam , plus ca am scutit drumul , care si ala costa 1mil ..... astea sunt ca noi , sunt prea multi care vor sa scape de ele , ba julite ba indreptate .... e ultimul pret !
FDR
hai 800 .... ca nu e inghesuiala.
claudiuslz
QUOTE(FDR @ 24 Jun 2009, 20:51)
hai 800 .... ca nu e inghesuiala.
*



850

24 Jun 2009, 21:00:
pe bani astia pleaca luni !
FDR
cu tot cu suruburile de prindere si inelele de centrare?
claudiuslz
fara ..ca nu am asa ceva !
FDR
pai cum au fost montate?
claudiuslz
au fost pe un s40 ...2005 , sunt ale ei , nu e nevoie de inel de centrare cand gaura din jumatate se potriveste si prezoanele nu mi le-a trimis cine mi-a adus jantele !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.