Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: retapisare scaun sofer
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Diverse - Dacia Sandero
vic24
Salut! Ma gandeam eu asa la urmatoarea faza: eu merg 90% singur in masina, si urasc husele, de orice tip (motiv pt care nu mi-am montat). Daca presupunem (de fapt sigur) ca tapiseria scaunului soferului se va uza prea mult si, evident, inaintea celorlalte, oare as putea cere o retapisare in service dacia numai a acestui scaun? Oare exista reper pentru aceasta piesa? Aveti idee cat costa? Astept din experientele voastre, sau din auzite !!!
einstein1984
Cumperi doar tapiteria scaunului sofer, exista referinte separate pentru spatar si sezut. Nu-mi merge dialogysul acum ca-ti dadeam si referintele, insa mai ai destul pana atunci, doar e masina noua.
Va arata insa ciudat cu tapiteria aia noua si imbatranita de soare in rest. Insa asta e o problema doar la revanzare.
tataiedaciotul
Da...poate chiar vrea sa o" tapiseze" radmasa.gif tongue.gif radmasa.gif !...
vic24
Tu ai vreo problema sau doar prea putine clase terminate ?????
huh.gif
http://dexonline.ro/search.php?cuv=tapisare

p.s. - daca tot ai nelamuriri, cauta in acelasi dexonline si "tapitare" - te va trimite la "tapisare" deci..... try again cu misto-urile
AR-18-MOS
Stai linistit ca am vazut scaune de Logan, folosite 200.000Km in regim de firma, si n-au nimic ... in afara de mizerie. Cu un spray pentru curatarea tapiseriei, o rezolvi.
bobo77
Pai conteaza si anii nu numai km, dar si eu sunt de acord ca este destul de rezistenta tapiseria la lo logan/sandero.
vic24
Ok, thanks, si daca nu va cer prea mult, imi recomandati un spray din acesta de incredere ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.