Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB]Renault Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
B_37_DEE
SCHIMB renault megane sedan an 2004 motorizare 1.6 16v,culoare albastru,km 78.000 carte service(cumparata din RO) Dotarii:4xgeamuri electrice,oglinzi electrice incalzite heliomate,oglinda retrovizoare electrocrom,ABS+AFU,6x airbag,senzori ploaie+lumina A/C manual xenon jante aliaj originale curacao anvelope noi senzori ploaie+lumina etc ....pentru mai multe detalii 0765.219.099

schimb cu alta masina de preferat autoutilitara+diferenta de bani din partea cumparatorului
Era sa uit..Distributia schimbata kit distributie(2 role intanzatoare+pompa de apa+cureaua de la accesori)
B_37_DEE
REvin cu poze
lokki
Numai schimb ?
Pentru vanzare ai un pret?
B_37_DEE
Pretul este de 7000E
Masina are Carte service se poate verifica istoricul la RENAUlLT este cumparata din RO de noua si eu sunt singuru proprietar.
B_37_DEE
pret nou 6700
B_37_DEE
up
UTU2005
Salut, cotiera fata are? pretul e cam maricel pt 2004, daca era ceva mai acceptabil......as fi fost interesat, deoarece sunt si in cautare de un megane sedan.Am avut si eu un bicorp.
Bafta !
B_37_DEE
da are cotiera o dau la pretul asta deoarece masina este foarte ingrijita plus de asta nu ma grabesc mai am si alta masina si din cauza aceasta as vrea sa o dau daca se nimereste altfel nu....o seara buna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.