Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] absorbant acustic capota motor si habitaclu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
toporas
Vand urmatoarele:

1 bucata absorbant acustic capota motor pentru Logan
Am si braduletii de prindere vreo 7 - 8 parca.

Pret: 100 lei

1 bucata absorbant acustic pentru Logan, care se monteaza intre motor si habitaclu, pe peretele ce le desparte.

Si la asta am braduletii de prindere.

Ambele sunt noi noute, curate. Ambele se potrivesc la orice model si/sau motorizare.

Pret - 75 lei

Sau ambele la set la 150 lei

Poze doar pe mess daca mai e nevoie.

Pentru informatii si contact 0761.80.50.10 sau mess: vandsaucumpar

18 Jun 2009, 10:38:
Valabil inca !
toporas
cel de habitaclu a fost dat.

a mai ramas cel de capota.
toporas
1 absorbant capota disponibil inca.
toporas
Vand 1 bucata absorbant acustic capota motor pentru Logan
Am si braduletii de prindere vreo 7 - 8 parca.

Pret: 100 lei

Pentru informatii 0761.80.50.10 sau mess: vandsaucumpar
toporas
Valabil inca.

Daca esti din Bucuresti livrarea si montajul sunt gratuite.
toporas
up
valiaviator
Am o curiozitate: dupa montarea absorbantului acustic pe capota motorului, se simte o atenuare a zgomotului produs de acesta? As vrea un raspuns bazat pe experienta si nu unul de genul: "Tocmai pentru asta e facut!". Multumesc anticipat!
toporas
Nu ti pot da un raspuns din propria experienta, nu am masina ca sa testez produsul.Teoretic asta e functia lui.Ar trebui sa i intrebi pe cei care au asa ceva montat.
georgeand21
niste braduleti in plus nu ai?
Ms anticipat!
EUGEN2008
isi face treaba , dupa un timp , dupa ce te obisnuiesti iar cu zgomotul o sa spui ca nu se simte dar absoarbe totusi si dc il montezi si pe cel de habitaclu sigur vei simti diferenta
toporas
georgeand21: Braduletii ii dau impreuna cu absorbantul.8 la numar.

Nu am am altii.Vezi ca se gasesc la magazinele de piese auto, la 20 bani/bucata.


EUGEN2008: multumesc de ajutor

2 Jul 2009, 10:29:
disponibil
toporas
up
valiaviator
Ofer 70 lei pe absorbant!
toporas
90 lei daca vi sa l iei.

8 Jul 2009, 11:04:
valabil
toporas
valabil
marcu33
90 LEI dar il trimiti la iasi cu plata ramburs

14 Jul 2009, 17:57:
si poate o poza??
toporas
pret fix 100 lei
Victorine
Toporas, ai primit mesajele mele pe mobil si PM? M-am gandit ca poate esti plecat in concediu si de-aia nu raspunzi...

Coletul expediat de tine in 3.07 (acum doua saptamani!) inca nu a ajuns la Timisoara. In intervalul asta am mers personal aproape zilnic la oficiile postale la care ar fi putut ajunge. Nu am primit aviz sau reaviz acasa. S-a intors cumva la tine? Trimite-mi te rog un scan dupa chitanta cu numarul de prezentare ca sa am confirmarea ca intr-adevar coletul a plecat spre mine si sa am ceva la mana cand merg la posta. Tipele alea pot verifica starea expeditiei dupa numarul respectiv, cel putin asa zic ele... In momentul asta eu nu stiu numele sau adresa ta, daca ai expediat ca persoana fizica sau juridica sua daca nu cumva alerg dupa cai verzi pe pereti de doua saptamani si tu te-ai razgandit...
valiaviator
70 si vin sa te scap de el!
toporas
valiaviator: NU

Inca disponibila 1 bucata absorbant acustic capota motor pentru Logan.
toporas
valabil
Victorine
Ce se mai aude, toporas?
toporas
In vacanta dar inca valabil !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.